Obrazy malowane na ścianie

Wnętrza naszych domów i firm to ważne miejsca, w których chcemy zapewnić sobie doskonałe warunki. Zależy nam na tym, aby były praktyczne i estetyczne. Odrobina kreatywności sprawi, że nie zabraknie im również indywidualnego wyrazu. Coraz popularniejsze stają się ścienne grafiki w formie murali. Niektóre mogą kojarzyć się tylko z zewnętrzną elewacją na budynkach miejskich, ale coraz częściej ten pomysł jest przenoszony również do wnętrz.

Przejdź do artykułu →

Murale reklamowe na Śląsku, czyli sztuka ulicy jako forma marketingu

W dzisiejszych czasach, główną przestrzenią, w której konkurują ze sobą przedsiębiorcy, jest marketing. Na przestrzeni lat przekształcił się on w całkiem nową dziedzinę wiedzy. Współcześni specjaliści nieustannie doskonalą umiejętności, pozwalające na dotarcie to potencjalnego klienta.

Przejdź do artykułu →

Logo firmy w formie muralu

Mural, czyli artystyczne graffiti w przestrzeni miejskiej, coraz częściej wybierany jest jako nośnik reklamy. Jest to absolutnie strzał w dziesiątkę, ponieważ taka reklama jest od razu zauważalna, budzi emocje i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pomysłów promocyjnych. Aby jednak tak się stało, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Przejdź do artykułu →

Graffiti na ścianie w biurze – oryginalna ozdoba dla Twojej firmy

Oryginalne projekty graffiti nie są już uznawane za buntowniczy krzyk młodego pokolenia, to niezwykła postać artystycznego przekazu, który znajduje swoje miejsce na ścianach biur, urzędów i salonów prestiżowych galerii.

Przejdź do artykułu →

Posted in Art