Street art murale

Street art murale pomimo odmiennych stylów i różnego nazewnictwa zaliczany jest do blisko ze sobą powiązanych rodzajów twórczości. Łączy je nie tylko narzędzie, za pomocą którego wykonywane są dzieła, ale również i całość historii gatunku.

Street art murale 1
Murale street art

Graffiti i street art podlegają dynamicznemu rozwojowi już od wielu lat, oba style wzajemnie czerpią od siebie, jak i uzupełniają się. Street art murale nie zawsze uznawano za prawdziwą sztukę, zupełnie odwrotnie - nie odpowiadał on kolekcjonerom ani tym bardziej krytykom. Obecnie podlega to zmianie. Dzisiaj sztukę ulicy można dostrzec praktycznie wszędzie, zaś nowo powstające elementy oraz struktury stają się motywacją dla artystów do ciągłego działania, jak i do tworzenia następnych prac. Tego typu twórczość stanowi również inspirację, chociażby dla twórców reklam, którzy tak samo, jak artyści - umieszczają swoje treści na murach przy ulicach albo w środkach komunikacyjnych. Tworzenie murali jest doskonałym sposobem na upiększenie każdej ze ścian, ogrodzenia czy muru. Wiele nasyconych barw, nietuzinkowe wzory i ciekawe pomysły sprawiają, iż wykonane przez firmę NIETAK dzieła sztuki ulicznej będą cieszyć oczy i wyróżniać się pośród szarości codziennego dnia. Nasze murale tworzone są przez osoby z pasją, które potrafią połączyć umiejętności artystyczne z profesjonalizmem. Każde zamówienie realizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, zaś rezultat końcowy idealnie wpisze się na pewno w otoczenie.

Sztuka uliczna murale

Zwiększające się ciągle zainteresowanie grafiką na ścianach wśród młodzieży, na pewno nie ulegnie jak na razie zmianie. W różnych miastach na terenie Polski powstają trasy szlakiem murali, dzięki czemu mogą stać się one dodaną wartością dla społeczności lokalnych, ale również atrakcją dla przybywających turystów. Coraz popularniejsza jest również sztuka uliczna murale, gdzie wykorzystywane są najnowocześniejsze techniki i wysokiej jakości surowce, co zapewnia właściwą trwałość tego rodzaju obrazów. Sztuka uliczna murale jest od przeszło 15 lat jedną ze specjalizacji grupy NIETAK. Na stronie tego wykonawcy, możemy zapoznać się z galerią pokazującą zdjęcia konkretnych realizacji. Mural cenajest zawsze kwestią indywidualną, nie istnieje w tym przypadku żaden sztywny cennik. Zachęcamy nawiązania kontaktu każdego, kto jest zainteresowany tego rodzaju realizacją. Na samym początku omówione będą wszystkie szczegóły dotyczące konkretnego projektu, metody jego wykonania, a także jakość podłoża, wymiary, czas niezbędny do zrealizowania, czy też lokalizacja docelowa muralu.

Wykonanie muralu realizowane jest po zawarciu stosownej umowy. Grupa NIETAK zawsze dotrzymuje ustalonych terminów i oddaje swoje realizacje na czas. Jeżeli chcemy, żeby nasza ściana stała się wkrótce nieocenionym dziełem sztuki, powinniśmy zaufać profesjonalistą z pasją i oddać ją w ich ręce. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt celem ustalenia konkretnych warunków realizacji. Celem wykonania ciekawego muralu pracownicy opisywanej firmy, będą w stanie dojechać do dowolnego miejsca na terenie Polski.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h