Warsztaty graffiti dla dzieci i seniorów

Warsztaty graffiti z firmą NIETAK

- gwarancja świetnej zabawy i integracji

Jesteśmy pierwszą artystyczną agencją kreatywną w Polsce, która specjalizuje się już od ponad 15 lat w malowaniu oraz prowadzeniu warsztatów graffiti dla dzieci, młodzieży, seniorów, pracowników oraz wszelkiego typu zorganizowanych grup. Podejmujemy współpracę z wysokiej klasy artystami, którzy w trakcie zajęć dzielą się własną pasją oraz inspirują do wyrażania ekspresji twórczej.

Warsztaty graffitiProwadzone przez nas warsztaty graffiti składają się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Najpierw zapoznajemy uczestników z najważniejszymi terminami z zakresu sztuki ulicznej, prezentujemy przykładowe malowidła, przybliżamy historię graffiti, a także omawiamy techniki wykorzystywane w ramach malarstwa artystycznego. Po zakończeniu szkolenia wręczamy uczestnikom zajęć warsztatowych profesjonalne przybory do malowania – farby, pędzle, spraye, aerografy czy też markery. Zapewniamy, że każdy z barwników jest całkowicie nietoksyczny i przyjazny środowisku. Nie wydziela poza tym nieprzyjemnego zapachu, dlatego nie stanowi jakiejkolwiek przeszkody prowadzenie warsztatu graffiti w zamkniętej przestrzeni. Umożliwiamy malowanie zarówno na powierzchni ścian zdewastowanych budynków, jak i z użyciem naszej przenośnej ściany OSB.

Warsztaty dla seniorów

- niebanalny pomysł zajęć dla osób starszych

Warsztaty dla seniorówWychodzimy z założenia, że starość może być czasem pełnym aktywności oraz twórczości. Zapraszamy w związku z tym na organizowane przez nas warsztaty dla seniorów wszystkie osoby w podeszłym wieku, które nadal chcą się rozwijać. Jest to niezwykle ważne, aby pobudzać procesy myślenia i w ten sposób opóźniać objawy demencji starczej. Zapewniamy w trakcie zajęć ciepłą i przyjemną atmosferę, a także dostosowujemy przebieg warsztatu do możliwości zdrowotnych każdego z uczestników. Udział w tego typu evencie to także świetna okazja ku temu, aby poznać nowe osoby i nawiązać z nimi bliskie relacje.

W trakcie zajęć dowiedzą się Państwo w jakim kontekście historycznym rozwinęła się sztuka ulicznych graffiti. Przeprowadzimy także krótkie szkolenie dotyczące zasad korzystania z farb, sprayów oraz innych przyrządów do malowania artystycznego. Następnie przejdziemy do opracowania wspólnie z Państwem projektu malowidła, które zostanie później naniesione na płaską powierzchnię. W trakcie warsztatów dla seniorów uważnie przyglądamy się efektom prac i na bieżąco udzielamy cennych wskazówek.

Artystyczne warsztaty dla dzieci

- tu kształtujemy młodych artystów

W zakres naszej oferty eventów street art wchodzą także kreatywne warsztaty dla dzieci. W ich trakcie najmłodsi mają niesamowitą okazję ku temu, aby kształtować swoją wyobraźnię i kreatywność. Uczą się poza tym współpracy w grupie oraz organizowania własnego czasu. Przeprowadzane przez nas zajęcia to jednak przede wszystkim gwarancja doskonałej zabawy, dostarczającej przeżyć, których nie zapomina się na długie lata.

Warsztaty dla dzieci Umożliwiając swojej pociesze udział w organizowanych przez nas warsztatach dla dzieci, stwarzają Państwo warunki do rozwoju kompetencji manualnych oraz społecznych. Warto zapisać dziecko na zajęcia zwłaszcza w czasie wakacji, aby w oryginalny sposób uatrakcyjnić mu spędzanie wolnego czasu. W trakcie zajęć nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo najmłodszych, gdyż znajdują się oni w naprawdę dobrych rękach. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w pracy z dziećmi, dlatego doskonale wiemy w jaki sposób je zachęcić, aby chciały brać aktywny udział w warsztatach. Po zakończeniu imprezy wykonujemy pamiątkową fotografię oraz wręczamy uczestnikom certyfikaty.

Zapraszamy na warsztaty graffiti z firmą NIETAK!