Malowanie murali na zamówienie miasta

Zamówienie muralu przez miasto jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Musimy jednak pamiętać o tym, aby wybrać artystę sprawdzonego i dobrego. Dzięki temu uzyskamy pewność, że piękny mural stanie się ozdobą miasta na długie lata. Postawić warto na propozycje firmy NIETAK, która na co dzień zajmuje się malowaniem murali. Oferta jest skierowana dla każdego, kto poszukuje usług najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Sprawdźmy już teraz, dlaczego murale dla miast stają się coraz bardziej cenione. Jakie zalety mają murale? Dlaczego tak często są spotykane w polskich miastach?

Malowanie murali na zamówienie miasta 1
Malowanie murali na zamówienie miasta 2
Malowanie murali na zamówienie miasta 3

Malowanie murali na zamówienie miast

Murale mają za zadanie zaskakiwać, zdobić, czy nawet wzbudzać kontrowersje wśród ludzi. Jest to wielkoformatowa sztuka ścienna, która nie bez powodu staje się coraz bardziej popularna w miastach. Z pewnością pełni istotną rolę w ikonografii miejskiej, wyróżniając się na tle innych form przekazu. Malowanie murali na zamówienie miast powinno być dokładnie przemyślane, tak aby malunek spełniał swoje cele. Dawniej uważano, że to sztuka niszowa, jednak aktualnie murale na stałe komponują się z krajobrazem w wielu miejscach. Dają całkiem nowe życie:

  • osiedlom mieszkaniowych,

  • zapomnianym zaułkom

  • murom starych budynków itp.

Street art jest uwielbiany przez osoby w każdym wieku. Dlaczego warto postawić na malowanie murali na zamówienie miast? W firmie NIETAK znajdziemy doskonałą jakość i kompleksowy zakres usług. Od klienta zależy, jakie kolory i style wybierze.

Mural na zamówienie miasta

W naszym kraju murale zyskały uznanie w czasach PRL-u. Taka forma sztuki służyła propagandzie komunistycznej i szybko stała się reklamą dla wielu przedsiębiorstw. W latach 90. zastąpiono je wielkoformatowymi reklamami i pomału zaczęły znikać z przestrzeni miejskiej. Na szczęście tworzenie murali na nowo jest popularne. Wyjątkowy mural na zamówienie miasta przyciąga uwagę mieszkańców i może wskazywać na historię danego miejsca. Poza tym, przedstawiać może różne postaci, miejski krajobraz i wiele innych malunków.

Mural na zamówienie miasta musi zostać stworzony przez doświadczonego artystę. Nie zapominajmy o ofercie NIETAK, która z pewnością spełni nasze oczekiwania. W tym miejscu pracują doświadczone i pełne pasji osoby - murale dla miast nie mają dla nich tajemnic. Oryginalne malunki murów miejskich na stałe zapiszą się w kartach historii miasta. Będą podziwiane przez mieszkańców i osoby przyjezdne, wzbudzając zachwyt i skłaniając do dyskusji. Jeśli chodzi o mural cena jest różnorodna. Wszystko jest zależne od wielkości muralu, danego stylu i danej oferty.

Malowanie murali dla miast

Miasta zapewniają swoim mieszkańcom przestrzeń do życia i funkcjonowania. Poza tym, możemy liczyć także na wielkoformatowe realizacje w formie murali. Bardzo ważne jest to, że malowanie murali dla miast jest pozytywnie odbierane przez ludzi. Murale nie tylko nas bawią, lecz także uczą i skłaniają do refleksji. Nic więc dziwnego, że deweloperzy tak chętnie korzystają z kolorowych malunków na swoich budynkach. Pragną wyróżnić się na tle konkurencji i podkreślić fakt, że street art ma znacznie w tworzeniu tożsamości społecznych. Okazuje się, że moda na umieszczanie murali na terenie nowych osiedli cały czas się umacnia. Artyści mogą dzielić się swoimi talentami, a wspólnoty mieszkaniowe szczycą się unikalnymi dziełami sztuki.

Jak widać, malowanie murali dla miast daje wiele korzyści. Stawiając na NIETAK, zyskujemy pewność najciekawszych rozwiązań, idealnych dla każdego miasta w Polsce.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h