Warsztaty graffiti dla seniorów

Nie zawsze mamy czas na realizowanie swoich marzeń, szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy młodzi i zapracowani. Nie zmienia to jednak faktu, że pasja w nas pozostaje i towarzyszy nam niezależnie od wieku. Owszem, kiedy zostajemy babciami lub dziadkami, możemy opiekować się wnukami, ale nie zapominajmy także o sobie. Czy potrafimy samodzielnie rozwijać swoje talenty artystyczne? Jest to trudne, żmudne i ogranicza możliwości. O wiele lepiej będzie skorzystać z fachowych porad i doświadczenia specjalistów.

 

Warsztaty dla seniorów

Warsztaty dla seniorów to jeden z najlepszych sposobów na zrealizowanie utajonych, głęboko skrywanych pragnień. Nie wstydźmy się. Uczestnictwo w warsztatach dla seniorów może być nie tylko niezapomnianym przeżyciem, ale także szansą na rozwój zainteresowań. Wystarczy wykazanie się odrobiną chęci, a my ze swej strony sprawimy, że warsztaty staną się zajęciami, na które będziecie z radością oczekiwali. Warsztaty dla seniorów to również doskonały sposób na nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni. Bycie seniorem nie oznacza wcale konieczności siedzenia w domu w kapciach przed telewizorem. To świetny czas na edukację – w myśl przekonania, że na naukę nigdy nie jest za późno. I potwierdza się przekonanie, że człowiek uczy się do końca życia. W czasie warsztatów dla seniorów nauka będzie miała szeroki zakres – od teorii do działań praktycznych.

warsztaty dla seniorów

 

Warsztaty artystyczne dla seniorów

Warsztaty artystyczne dla seniorów to propozycja miłego spędzenia czasu i rozwijania osobistych zainteresowań. Proszę się nie obawiać i nie zastanawiać się, czy macie talent. Od uczestników warsztatów artystycznych dla seniorów nie oczekujemy bynajmniej, że będą geniuszami. Przeciwnie. To ze swojej strony pragniemy dać jak najwięcej i zachęcić do regularnych spotkań z nami. Warsztaty artystyczne dla seniorów organizujemy z myślą o tym, żeby zapewnić Państwu możliwość brania udziału w atrakcyjnych zajęciach, bo przecież nie tylko na wypełnianie obowiązków musimy poświęcać czas.

 

Warsztaty graffiti dla seniora

Warsztaty graffiti dla seniora to zajęcia w całości poświęcone nauce malowania. Wprowadzimy Państwa zarówno w arkana wiedzy teoretycznej, jak i praktycznie pokażemy, w jaki sposób tworzy się graffiti. Na warsztatach graffiti dla seniora można nauczyć się nie tyle skomplikowanej co precyzyjnej sztuki malowania graffiti. Zapewniamy poza tym, że jest to również doskonała zabawa i świetna rozrywka.

 

Czy warto wziąć udział w warsztatach graffiti dla seniora?

Oczywiście. Jednym z powodów niech będzie chociażby możliwość poznania innowacyjnej techniki malowania. Warsztaty graffiti dla seniora – przygotowane i prowadzone przez profesjonalistów – są w stanie zapewnić Państwu zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Jak ważna jest technika wykonywania graffiti przekonacie się Państwo, uczestnicząc w realizowaniu projektów. Ideą warsztatów graffiti dla seniora jest bowiem nauka.

 

Scenariusz warsztatów graffiti dla seniorów

Warsztaty graffiti dla seniorów – scenariusz zakłada pracę z uczestnikami według specjalnie opracowanego harmonogramu. Dobrze wykonane, w odpowiednim miejscu umieszczone graffiti z przesłaniem wywołuje poruszenie. W taką działalność nie sposób nie zaangażować się emocjonalnie. Warsztaty graffiti dla seniorów – scenariusz służą właśnie realizowaniu zamierzonych projektów. To dzięki nim można nauczyć się kreatywności i zdać sobie sprawę z własnych możliwości, które być może drzemały w nas od dawna.

 

Zgłoś się do nas na warsztaty dla seniorów !

Warsztaty dla seniorów - logo NIETAKA dlaczego nie urozmaicić sobie życia? Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że z nami nie tylko świetnie spędzicie czas, ale także nauczycie się za pomocą graffiti wyrażać siebie – własne doznania, uczucia, przemyślenia, radości i troski. Taka sztuka jest z jednej strony reakcją na otaczającą rzeczywistość, z drugiej natomiast idealnym sposobem na doskonalenie własnych umiejętności. Mamy również dobrą wiadomość dla osób początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z malowaniem. Potrafimy nauczyć malowania graffiti niejako od przysłowiowego zera. Graffiti wcale nie musi być krzykliwe. O wiele bardziej stanie się czytelne, jeśli będzie wyraziste. Zakładając, że może to być praca zespołowa, warto zadbać o jej końcowy efekt, a wtedy satysfakcja gwarantowana zarówno dla pojedynczych uczestników projektu, jak i dla całej grupy.