Wykonamy murale na zlecenie firm i organizacji publicznych

Wykonam mural

Profesjonalne murale na zlecenie firm, instytucji i organizacji publicznych

murale na sląsku1997 rok – to właśnie wtedy rozpoczęła się nasza przygoda z malarstwem artystycznym. Od tego czasu realizujemy zlecenia na wykonanie murali. Są to malowidła tworzone na płaskich powierzchniach elewacji, tablic, a także różnego rodzaju obiektów zabytkowych. Mogą być wykorzystywane w celu renowacji zdewastowanych budynków i obiektów architektonicznych. Ich obecność w mieście to atrakcja przyciągająca turystów. Murale reklamowe stanowią zaś skuteczną formę promocji. Wpływają na poprawę wizerunku firmy oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.

Wielu ulicznych grafficiarzy ogłasza się w internecie pod hasłem „wykonam mural”. Okazuje się jednak, że w tym przypadku mamy zwykle do czynienia z mało estetyczną kreacją, która nie wzbudza żadnych pozytywnych emocji. Nasze malowidła są natomiast dziełem najlepszych w Europie artystów sztuki ulicznej. Wpływają więc pozytywnie na wizerunek miasta, będąc jego efektowną ozdobą. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych farb i pędzli, a także sprzętu, który umożliwia nam wykonywanie prac na dużych wysokościach. Mural na powierzchni ściany wieżowca? To dla nas żaden problem!

Nie godzimy się na wandalizm. Wykonujemy graffiti, które są sztuką!

nietak,graffiti,praga,malowanie, event graffiti, world of warcraftGraffiti nadal kojarzą się z brudnymi i wulgarnymi aktami wandalizmu, mającymi na celu zawłaszczenie miejskiej przestrzeni. W żadnym stopniu nie popieramy tego typu działań. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „wykonam graffiti” aby się przekonać, jak wielu amatorów próbuje zarobić dzięki swoim pracom. Okazuje się jednak, że wykorzystują oni w tym celu niskiej jakości farby, które nie są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Po krótkim czasie farba zaczyna więc schodzić z powierzchni ściany, a także pojawiają się zarysowania i odbarwienia. Poza tym tanie spraye są mocno toksyczne, dlatego graffiti powstałe z ich użyciem stanowią potencjalne niebezpieczeństwo dla ludzi oraz zwierząt.

Nasza agencja natomiast od lat przekonuje, że murale mogą być tworzone z artystycznym gustem i wyczuciem stylu. Dotychczas wykonane graffiti na zlecenie firm oraz instytucji publicznych to prawdziwe dzieła sztuki. Realizujemy między innymi projekty na abstrakcyjne malowidła, które powstają dzięki wykorzystaniu zabiegu anamorfozy oraz celowej deformacji. Oferujemy między innymi murale trójwymiarowe 3D, które doskonale komponują się z otaczającą przestrzenią oraz tworzą wizualny efekt głębi.

Murale historyczne dla uczczenia pamięci bohaterów

Jesteśmy również specjalistami od tworzenia murali historycznych. Są to malowidła, które pomagają kształtować postawy patriotyczne oraz narodowe wartości. Inspirują do poznawania najważniejszych wydarzeń w dziejach Polski i pogłębiania wiedzy na ten temat. Na muralach tworzonych przez nas mogą znaleźć się kluczowe postaci w dziejach narodu, do których zaliczamy żołnierzy wyklętych, przywódców sił zbrojnych czy inne osoby walczące o wolną i niepodległą Polskę. Mural patriotyczny to doskonały pomysł na uwieńczenie obchodów tak ważnych świąt narodowych jak Święto Niepodległości czy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.