Mural w mieszkaniu

Mural w mieszkaniu to rodzaj ozdoby cieszącej się sporym powodzeniem w aranżowaniu pomieszczeń. Wywodzi się jednakże ze sztuki ulicznej, która z biedniejszych dzielnic zaczęła docierać niemalże na salony.

Mural w mieszkaniu
Mural w mieszkaniu
Mural w mieszkaniu 3

Nierzadko można dzisiaj zobaczyć graffiti na ścianie w mieszkaniach w nowoczesnym stylu. Mural w mieszkaniu inspirowany street artem nie stanowi obecnie już żadnej ekstrawagancji, ale i tak sporo mówi o właścicielu takiego pomieszczenia - z pewnością kojarzy się niechęcią do sztampowych rozwiązań i kreatywnością. Jest on sam w sobie wartością. W języku potocznym mural nazywa się fototapetą, niemniej ma on parę charakterystycznych cech, które odróżniają od siebie te dwie ścienne okleiny. W czasie, kiedy fototapeta przedstawia zwykle realistyczne krajobrazy, tak mural wygląda niczym ręcznie stworzone ścienne arcydzieło. Przede wszystkim mural stanowi wielkoformatową ścienną dekorację, której wymiary wzoru pokrywają całość powierzchni ściany. Stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły, potrafi zachwycać każdym z detali, jak i jako całość dekoracji. Grupa NIETAK zajmująca się produkcją murali w mieszkaniach korzysta z najnowszych technologii. Miłośnikom designu do gustu przypadną na pewno murale tej firmy tworzone z połączenia innowacyjnych sposobów myślenia, wyjątkowych surowców oraz poczucia smaku.

Mural w domu

Spora oferta murali przyczynia się do faktu, iż bez problemu można je wykorzystać w praktycznie każdym pomieszczeniu. Wystarczy, iż zamówimy mural w domu we właściwej kolorystyce i z odpowiednim motywem, które zostaną dopasowane do aranżacji. Warto jednakże mieć na względzie, iż murale wielkoformatowe tworzą oszałamiające efekty, zatem najlepiej wyglądają w dużych pomieszczeniach i tylko na jednej spośród ścian. Bez uwagi na wzór, mural w domu stanie się charakterystycznym punktem, stanowiąc najpiękniejszą dekorację w pomieszczeniu. Mając na względzie wykorzystanie takiej dekoracji, trzeba pamiętać o umiarze w zastosowanych dodatkach, które w zestawieniu z efektywnie wyglądającą okleiną na ścianie mogłyby nieco przytłoczyć dane pomieszczenie.

Dekoracja na ścianie wprowadzi do pomieszczenia oryginalny klimat, nierzadko dodając całości właściwego charakteru oraz stylu. Bardzo modne rozwiązanie stanowi finezyjny mural umieszczony na jednej spośród ścian, będący centrum całej aranżacji. Sprawdzą się tutaj różne motywy, które będą przyciągały wzrok oraz zachwycały każdym szczegółem. Mural cena zawsze, określana jest indywidualnie na podstawie wymogów konkretnego klienta.

Mural w firmie

Jeszcze do niedawna w aranżacji pomieszczeń biurowych najczęściej spotykane były tynki z efektem betonu lub białe, gładkie ściany. Miały kojarzyć się z fachowością i profesjonalizmem. Robiły to na tyle skutecznie, iż mogły odbierać wszelką motywację do wykonywania pracy. W biurze niektórzy spędzają praktycznie 1/3 swojego życia. To sporo czasu i na szczęście coraz większa ilość pracodawców dochodzi do wniosku, iż takie industrialne, zimne pomieszczenia, nie tylko nie mówią nic na temat marki, ale sprawiają jeszcze, iż pracownikom ciężej się pracuje. Mural w firmie, nie musi stanowić inspiracji. Wystarczy, aby wprowadzał cieplejszą atmosferę do wnętrza, aby lepiej się ono kojarzyło i przestało być uniwersalną, anonimową przestrzenią. Ma ono być miejscem do ciekawej pracy w otoczeniu, które nie odbiera radości życia i nie tłumi spontaniczności. Jeśli interesuje cię mural w firmie, zachęcamy do kontaktu i z korzystania z usług firmy NIETAK.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h