Projektowanie murali – kreatywnie i estetycznie

Graffitti jest wyjątkową formą sztuki docenianą na całym świecie. Od kilku lat takie murale są także coraz bardziej popularne w kraju nad Wisłą. Wyjątkowe murale zdobią ściany i efektownie się prezentują, wyglądają niczym klejnot na murach i są unikatowym wykończeniem domów, kamienic, firm. Jest to wyjątkowa ozdoba ścian oraz ponadczasowe piękno.

projektowanie murali 1
projekt muralu cena 1

Projektowanie murali jest zadaniem dla artystów posiadających wizję, talent oraz wiedzących, jak powinien wyglądać mural w konkretnym otoczeniu. Wyjątkowość każdego muralu to sprawa naprawdę bardzo istotna i ważna dla osób lubiących oryginalność i posiadających tzw. poczucie esetyki. Artyści stworzą projekt i zaprezentują go zamawiającym. Pasja, zaangażowanie, talent łączą się ze sobą. Mural może być również niebanalną reklamą, która przykuwa wzrok. Projektowanie murali jest wyjątkowym zadaniem, a niewiele osób podejmie się takiego działania i wykona je profesjonalnie. Skomplikowana technika daje wyjątkowy efekt, a tego oczekują odbiorcy. Projektowanie i tworzenie murali jest profesjonalnym zajęciem, a ich projekty muszą być przemyślane i oryginalne. Dzięki takim dobrze zaprojektowanym muralom niejedna firma stała się rozpoznawalna, a jej produkty zaczęły się doskonale sprzedawać. Wiele osób uważa młodych ludzi za autorów murali. Tymczasem młodzi ludzie to zaledwie jedna z grup tworzących murale, a warto pamiętać, że najpiękniejsze murale tworzą prawdziwi eksperci. Wiedzą jak zaprojektować i wykonać mural przykuwający wzrok, promujący dane miejsce i efektownie komponujący się z całym otoczeniem.

Jak zrobić projekt muralu?

Przygotowanie projektu muralu to skomplikowana i żmudna praca, którą warto docenić i dobrze wynagrodzić. Mural to obraz namalowany na ścianie budynku, tworzący estetykę danego miejsca. Każdy profesjonalnym mural jest dziełem sztuki, powinien mieć zachwycający wygląd oraz nieść ze sobą jakieś przesłanie. Zatem jak zrobić projekt muralu? Samodzielnie lepiej nie podejmować się takiego działania. Najlepiej zlecić jego przygotowanie profesjonalistom. Firma Nietak nie tylko wykonuje wyjątkowe murale, ale także przygotowuje piękne i oryginalne projekty takich dzieł. Kompleksowe działania na najwyższym poziomie są misją firmy Nietak. Od projektu do wykonania takiego muralu wcale nie jest tak daleko. Jak zrobić projekt muralu? Najlepiej zaprojektować go od podstaw, uwzględniając nie tylko oczekiwania klienta, ale również okoliczną architekturę i cel w jakim ma powstać dany mural. Artyści najlepiej wiedzą jak przygotować takie dzieło. Jest to malarstwo artystyczne, które jest stworzone zgodnie z regułami i kanonami sztuki. Warto wybrać taki mural jako ozdobę ściany kamienicy, bloku mieszkalnego, firmy lub szkoły. Graffitti historyczne i patriotyczne doskonale zdobią ściany szkół i innych instytucji, a także elewacje budynków mieszkalnych. Dzięki nim można przypomnieć najważniejsze wydarzenia z historii Polski oraz jej walki o odzyskanie niepodległości. Graffitti historyczne prezentuje przed wszystkim ważne postaci, bitwy, wydarzenia historyczne. Zamawiając wykonanie muralu klient określa własne oczekiwania, zaś artyści sporządzają projekt, a po jego akceptacji przystępują do wykonania właściwego muralu. Malowidła ścienne mają bardzo szerokie zastosowanie - mogą skutecznie i estetycznie promować firmy, instytucje, produkty, wszelkie wydarzenia historyczne lub aktualne, a także poszczególne miejsca czy też postaci i osoby.

Projekt muralu cena usługi

Cena projektu muralu powinna być w zasadzie niewysoka w stosunku do nakładu czasu i pracy osoby, która nad projektem pracuje, pod warunkiem że to artysta projektujący mural będzie go następnie wykonywał. Klienci nie muszą płacić kroci za sam projekt, ponieważ usługa realizowana kompleksowo będzie z pewnością bardziej atrakcyjna cenowo. W firmie Nietak wycena jest za każdym razem dopasowana do danego zamówienia. Zawsze jest ona przedstawiana zamawiającemu. Aby otrzymać wycenę projektu muralu, Klient powinien wysłać zdjęcie elewacji, oszacować wymiary powierzchni, opisać wizję muralu lub temat, ewentualnie przesłać przykładowe obrazy. Firma Nietak wykona kalkulację ceny projektu muralu i przedstawi propozycję osobie zainteresowanej.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h