Wycena murali

Mural to piękne i unikatowe malowidło na ścianie. Wycena muralu zawsze jest sporządzana dla każdego klienta "od zera". Firma Nietak nie podaje sztywnej, z góry ustalonej ceny usługi, ponieważ wiadomo, że ceny są określane indywidualnie.

kalkulacja muralu 3
wycena profesjonalnego muralu 3

Zamawiający określa wielkość powierzchni, opisuje jakie ma być zamówienie, przekazuje zdjęcia elewacji. Na tej podstawie firma Nietak określa koszt muralu i jest to podstawa przyszłej współpracy. Wycena muralu jest oczywiście bardzo istotną kwestią, jednak równie ważny jest projekt danego malowidła ściennego. Klient określa tematykę przyszłego muralu oraz swoje oczekiwania, a firma Nietak na tej podstawie przygotowuje projekt muralu. Jest on do zaakceptowania lub do dalszej modyfikacji - wszelkie ustalenia omawiane są wspólnie z klientem.

Jak powstaje kalkulacja muralu?

Kalkulacja muralu powstaje na podstawie informacji uzyskanych od zamawiającego. Jest to zawsze indywidualna kwestia, a z pewnością niejedna osoba doceni przejrzystość i czytelność działań firmy Nietak. Klient musi zawsze uzyskać informację ile będzie go kosztował taki mural. Jest to naprawdę konieczne przed podjęciem ostatecznej decyzji o zleceniu prac. Cena muralu jest naprawdę bardzo ważna, bo to na jej podstawie klient daje zlecenie lub z niego rezygnuje. Kalkulacja muralu jest sporządzana w oparciu o uzyskane od zainteresowanego informacje i jest podstawą dobrej współpracy oraz zadowolenia obu stron zlecenia.

Profesjonalny mural – wycena w firmie Nietak

Wycena profesjonalnego muralu to przedstawienie wszelkich kosztów stworzenia graffiti na ścianie danego budynku. Rzetelnie przygotowana wycena profesjonalnego muralu zawiera w sobie nie tylko koszt czasu i pracy artysty, ale również koszty materiałów, dojazdu i zabezpieczenia terenu wokół miejsca realizacji muralu na czas prac. Jeśli więc zastanawiają się Państwo komu powierzyć wykonanie profesjonalnego muralu, to proponujemy rozważyć naszą ofertę kompleksowej usługi – wyceny profesjonalnego muralu, jego zaprojektowania i estetycznego wykonania – zapraszamy do firmy Nietak.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h