Artystyczne malowanie sal

Artystyczne malowanie salw szkołach, jest coraz częstszym zamówieniem, które wykonują artyści. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż jest to bardzo dobra metoda na stworzenie ciekawej i przede wszystkim przyjaznej przestrzeni dla uczniów.

Artystyczne malowanie sal
Artystyczne malowanie sal lekcyjnych

Artystyczne malowanie sal szkolnych daje w rezultacie możliwość późniejszego obcowania ze sztuką, co relaksuje i poszerza wrażliwość estetyczną. Malarstwo artystyczne w szkole może być też świetnym sposobem na znalezienie nici porozumienia z młodym pokoleniem. Obecnie, kiedy młodzi ludzie chcą się czymś wyróżniać i być oryginalnymi, jest to bardzo ważne. Tworzenie murali oraz malowanie artystyczne wnętrz może stanowić odpowiedź na takie potrzeby, jak również być formą nauki dzięki nawiązaniu do istotnych wartości, symboli, rocznic, postaci czy wydarzeń. Wszystko zależeć będzie od tego, w jakiej dokładnie sali ma powstać dana grafika, jak będzie się ona wpisywała w otoczenie i jakie ma być z jej pomocą uzyskane założenie. Jej wygląd powinien też zależeć od wieku uczniów. Inna bowiem powinna być tematyka obrazu w przypadku dzieci uczęszczających do podstawówki, inna zaś w wypadku nastolatków w wieku licealnym. Graficy z naszego studia artystycznego chętnie udzielą ważnych wskazówek, ponieważ mogą pochwalić się już wykonanymi grafikami w innych placówkach edukacyjnych na terenie całej Polski. Grafika zawsze dobierana jest przede wszystkim do potrzeb osób, które będą przebywały w danej sali lekcyjnej.

Artystyczne malowanie sal lekcyjnych

Artystyczne malowanie sal lekcyjnych może być świetną okazją do uczczenia patrona albo istotnego wydarzenia dla danej szkoły. W ten sposób wykonana grafika jest również antidotum na nudną, zniszczoną już ścianę w sali szkolnej. Artystyczne malowanie sal lekcyjnych może stanowić pretekst do podejmowania dyskusji z uczniami, w temacie wspólnej odpowiedzialności na przestrzeń, w której zdobywają wiedzę. Troszczenie się o najbliższe otoczenie, świadomość ładu przestrzennego oraz wrażliwość estetyczna to wartości, co do których warto będzie przekonywać uczniów na każdym spośród etapów ich edukacji. Grafika w sali szkolnej, może stanowić tematyczną ozdobę, nawiązującą do wybranego przedmiotu i zachęcającą do jego zgłębiania. W miejscu, gdzie odbywają się lekcje chemii, można postawić na sporych rozmiarów okresowy układ pierwiastków, zaś tam, gdzie zdobywa się wiedzę historyczną, sprawdzi się grafika przedstawiająca np. królów Polski. Zorganizowanie przyjaznej dla uczniów przestrzeni zwiększy z pewnością wydajność pracy w wielkich korporacjach, zatem dlaczego nie miałaby mieć wpływu na zwiększenie zaangażowania w zdobywanie wiedzy?

Artystyczne malowanie sali lekcyjnej

Tendencja do wzrostu zainteresowania młodzieży grafiką na ścianach, jako dziedziną sztuki, na pewno nie ulegnie na razie zmianie. W wielu miastach naszego kraju tworzy się trasy szlakiem murali, dzięki czemu mają one szansę stać się wartością dodaną dla lokalnych społeczności, ale także turystyczną atrakcją. Coraz bardziej popularne staje się także artystyczne malowanie sali lekcyjnej, gdzie wykorzystuje się wysokiej jakości materiały i nowoczesne techniki, co zapewnia odpowiednią trwałość tego typu obrazów. Grupa NIETAK już od przeszło 15 lat zajmuje się realizacją artystycznych grafik na najwyższym poziomie. Z wyglądem wybranych realizacji, można zapoznać się dzięki udostępnionej na stronie galerii. Artystyczne malowanie sali lekcyjnej wyceniane, jest w sposób indywidualny, nie ma tutaj sztywnego cennika. Zachęcamy do nawiązania kontaktu wszystkie szkoły, które zainteresowane są taką realizacją. Na początku zostaną omówione szczegóły projektu, sposoby jego wykonania, jak również rozmiar, jakość podłoża, czas konieczny do realizacji czy jego docelowa lokalizacja.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h