Malarstwo dekoracyjne ścienne

Jeżeli chcesz współtworzyć dzieło sztuki, dotrzeć do nieograniczonej grupy odbiorców lub w oryginalny sposób ozdobić biuro czy mieszkanie - zamów artystyczne graffiti. Malarstwo dekoracyjne na ścianie znane jest człowiekowi już od prehistorii, było wykorzystywane w czasach bardziej współczesnych, a obecnie przechodzi prawdziwy renesans. Co ciekawe, nie stanowi już wyłącznie ozdoby zewnętrznych elewacji, lecz coraz częściej trafia do środka komercyjnych firm, instytucji kulturalnych, placówek edukacyjnych i mieszkań. W tych wszystkich lokalizacjach swoje obrazy wykonywała grupa artystyczna NIETAK, pierwsza firma graffiti w Polsce, która korzysta z najbardziej nowoczesnych technik, takich jak np. murale trójwymiarowe (3D), cieniowane lub UV.

Malarstwo dekoracyjne ścienne - Nietak.eu
Malarstwo dekoracyjne na ścianie - Nietak.eu

Malarstwo dekoracyjne na ścianie, jeśli wychodzi spod ręki artysty, zawsze daje spektakularny efekt. Może stanowić reklamę Twojej firmy (produktów, czy usług), ale również świadczyć o prestiżu, czy ocieplać wizerunek. To, czego będzie dotyczyć, zależy od zamawiającego. Widoki, krajobrazy, przyroda, ważne postacie, wielkie rocznice czy wydarzenia, wszystko to może zostać namalowane i utrwalone. Ozdobiona ściana zdecydowanie będzie zwracać uwagę, zarówno Twoich klientów, jak i pracowników. A dla Ciebie będzie źródłem przyjemności, a może nawet powodem do dumy.

Ozdobne malowanie ścian leży w ludzkiej naturze

Jedną z pierwszych realizacji ozdobnego malowania ścian jest znana wszystkim jaskinia w Lascaux, ale nie trzeba sięgać tak daleko, aby przytoczyć przykłady. Każdy potrafi wyliczyć jakieś znane mu realizacje, jedni wskażą na Banksy'ego, inni na murale, które w okresie PRL stanowiły reklamę, a jeszcze inni powołają się na malarza Diego Rivera, męża Fridy Khalo, który zanim zdobył sławę, już jako dziecko ozdabiał ściany w swoim pokoju. Każdy z tych przykładów jest dobry i składa się na wielką historię artystycznego graffiti.

Dlatego zastanawiając się nad tym, ile wynosi cena muralu, warto najpierw rozważyć, jakie przyniesie nam korzyści, a jakie kładziemy w nim nadzieję. Czy chcemy mieć oryginalną reklamę, którą pokonamy konkurencję i bezinteresownie zainteresujemy media? Czy ocieplimy swój wizerunek, tak by ludzie na tle naszego graffiti chcieli sobie robić zdjęcia? A może wniesiemy pozytywną energię i ważne przesłanie dla uczniów, gdy zamówimy mural dla szkoły? Bo oprócz tego, że ozdobne malowanie ścian daje przyjemność obcowania ze sztuką, to jeszcze może przemycić inne, ważne funkcje.

Artystyczne malarstwo ścienne to przyszłościowa gałąź sztuki

Mimo, że artystyczne malarstwo ścienne ma tak długą tradycję i przeszłość, to z drugiej strony nie można mu odmówić świetlanej przyszłości. Staje się obecnie coraz bardziej popularne, a artyści wykonując je sięgają po nowoczesne techniki. Dlatego zespół grupy NIETAK, mimo tego że od 15 lat oddaje się swojej pasji, to cały czas poszerza swoje umiejętności i jest liderem na artystycznym rynku, współpracując z twórcami z całego kraju. Tak właśnie powstają wyjątkowe i wyróżniane murale, których jakość i precyzja wykonania doceniona została już przez dziesiątki wymagających Klientów.

Artystyczne malarstwo ścienne coraz częściej staje się też wyrafinowaną ozdobą i oryginalnym akcentem w prywatnych domach. Elastyczne ramy tej dziedziny sztuki powodują, że doskonale sprawdzi się w kolorowym salonie boho, w uporządkowanym skandynawskim wnętrzu albo słodkiej sypialni dziecięcej, czy w awangardowym pokoju nastolatka. Po taką formę przekazu sięgają też przedszkola i szkoły, biblioteki, kina, muzea czy pływalnie.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h