Murale klubowe – profesjonalne kibicowskie malunki ścienne

Dla kibiców sportowych nie ma niczego ważniejszego, niż ich ukochana drużyna. Wiele klubów promuje swoje drużyny na różne, często oryginalne sposoby, dając tym samym mnóstwo radości najwierniejszym kibicom. Coraz częściej także sami kibice biorą sprawy w swoje ręce albo wykonując murale klubowe samodzielnie, albo też zlecając ich wykonanie profesjonalnym firmom.

Murale klubowe - Nietak.eu

Efekty oczywiście bywają różne, zwłaszcza patrząc na dzieła samozwańczych artystów. Niemniej jednak wyłapać można pośród nich prawdziwe cacuszka, godne poświęcenia im uwagi i promocji. Jeśli jednak chcecie, by wasza ukochana drużyna sportowa mogła powiedzieć, że jej murale klubowe to te najpiękniejsze i wykonane w sposób profesjonalny, warto wykonanie ich powierzyć profesjonalnym firmom, takim jak nasza. Dzięki swoim umiejętnościom tworzymy niepowtarzalne murale dla sportowych drużyn, pełne artyzmu i nowoczesnego sznytu.

Graffiti kibicowskie – odkłamywanie mitów

Jeszcze do niedawna murale klubowe, czy też inaczej mówiąc graffiti kibicowskie, kojarzyło się raczej pejoratywnie. Wszystko to za sprawą kiepsko wykonanych, często wulgarnych i krótko mówiąc, marnej jakości graffiti. Na szczęście dziś, to już przeszłość. Dzisiejsze murale klubowe, to pełnoprawne dekoracyjne graffiti ścienne, które przykuwa spojrzenia, a jednocześnie stanowi nietypową reklamę i promocję drużyny sportowej. Nawet nie interesując się sportem i słabo orientując w lokalnych drużynach sportowych, trudno będzie przeoczyć rzucający się w oczy duży mural klubowy. Dzięki niemu wiele osób po raz pierwszy będzie miało okazję usłyszeć o lokalnej drużynie sportowej działającej w danej miejscowości, a dzięki temu być może zainteresuje się nią i w ten właśnie sposób rozpocznie się jego przygoda ze sportem. Bo nic tak bardzo nie oddziałuje na wyobraźnię, jak sztuka. A ten rodzaj sztuki jest bardzo wyrazisty z uwagi na jego formę, jak i często monumentalne rozmiary. To, co w tym rodzaju sztuki najpiękniejsze, to możliwość wyrażenia swojej sympatii do danego klubu, co przejawia się wieloma bardzo oryginalnymi malowidłami. Warto więc pójść właśnie tym tropem i sprawić, by ulice w mieście, czy wnętrze hali w której trenuje drużyna przybrało nowy wymiar. W ten oto prosty, niewymuszony i bardzo atrakcyjny sposób można promować niejedną lokalną drużynę. Ale nie jest to jednak wcale forma sztuki zarezerwowana wyłącznie do małych drużyn. Bardzo chętnie i przy okazji coraz częściej wykorzystują ją duże, popularne drużyny sportowe, z piłkarskimi na czele. Dzięki temu, dziś mało kiedy myśli się o graffiti klubowym w pejoratywnym świetle. Dawne, negatywnie kojarzone graffiti odeszło w zapomnienie, wyparte przez fantastycznie wykonane, pomysłowe murale – reklamy drużyn. Odkłamane zostały w ten sposób stereotypy dotyczące tego rodzaju sztuki, która uznawana jest dzisiaj za jedną z pełnoprawnych form artystycznych.

Murale klubowe i na ośrodkach sportowych

Jednym ze sposobów na wykorzystanie murali klubowych, jest uczczenie legendarnych zawodników klubowych. Tego rodzaju dekoracyjne malowanie ścian jest popularne przede wszystkim w przypadku zawodników oraz klubów, które dały się poznać szerokiemu gronu publiczności. Są to więc postaci znane szerokiemu spektrum osób, nie tylko kibicujących konkretnej drużynie, ale i znanych znacznie szerzej. Także przez osoby, które sportem interesują się niewiele. Murale klubowe, to nie jedyne sportowe malunki, które zdobią ściany miejskich ulic. Obok nich spotkać można murale z kategorii sportowych, upiększające chociażby baseny, siłownie, czy inne tego typu miejsca. Dzięki nim przestrzeń miejska wygląda zdecydowanie ciekawiej, a jednocześnie już z oddali wiadomo, co kryje konkretny budynek.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h