Murale reklamowe w Katowicach – NieTak.eu – profesjonalni twórcy murali

Katowice to miasto niezwykłe. Jedni uważają je za piękne, dla innych uroda to temat co najmniej wątpliwy. Niezależnie od upodobań estetycznych, jedno jest pewne dla wszystkich. Jest to miasto na wskroś nowoczesne. Ewidentnym zaś przykładem nowoczesności jest wykorzystywanie elewacji budynków w roli nośnika reklamy. W wielu miejscach zobaczyć można imponujące murale reklamowe Katowice, które nie tylko upiększają ściany budynków, ale i tworzą nową definicję reklamy. To dzięki nim ulice Katowic ożywają, tworząc ciekawe pod względem artystycznym miejsca.

Murale reklamowe w Katowicach - Nietak.eu
Murale reklamowe Katowice - Nietak.eu

Wśród licznych murali reklamowych, jakie na przestrzeni lat powstały w Katowicach, wiele z nich zyskało miano kultowych. Bardzo prawdopodobne jest, że i w przyszłości, czy to odległej, czy to całkiem niedalekiej, powstaną nowe, kolejne spektakularne reklamy. I to one na nowo przykuwać będą uwagę nie tylko przechodniów. A to dzięki coraz szerszemu wykorzystywaniu elewacji budynków właśnie do tego celu. Jesteśmy jedną z firm, która przyczynia się do tego stanu, a nasze murale reklamowe Katowice, to jedne z piękniejszych i ciekawszych pod względem artystycznym pomysłów na upiększenie elewacji.

NieTak – profesjonalizm w czystej postaci

Znając doskonale siłę reklamy oraz moc, z jaką murale artystyczne oddziałują na widza, jako artyści skupiamy się na połączeniu w stopniu maksymalnym tych dwóch elementów. Dzięki temu wszystkie realizowane przez naszą ekipę zlecenia, to profesjonalizm w czystej postaci. Tworzymy murale reklamowe w Katowicach oraz w wielu innych miastach nie tylko na Śląsku, ale w całej Polsce. Malowanie murali reklamowych to jeden z wielu elementów naszej działalności. Jako artyści staramy się, by każdy nasz projekt w oryginalny sposób przedstawiał nie tylko zadaną tematykę, ale i przemycał naszą osobowość. Pracujemy zawsze z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na fantastyczne efekty, a nasze murale doceniane są nie tylko przez zadowolonych klientów i ich odbiorców, ale i kolegów z branży.

Jesteśmy bardzo zgraną ekipą świetnie rozumiejących się ludzi. Każdego z nas cechuje indywidualizm oraz własny i oryginalny styl, poprzez który wyrażamy siebie. Łączy nas miłość do street artu oraz wrażliwość na świat. Dzięki temu z dużym wyczuciem tworzymy fantastyczne dzieła, z muralami na czele. Dla nas murale w kampaniach reklamowych, czy graffiti, to coś więcej niż tylko zwykłe zlecenia. Nasze prace są efektem pasji i maksymalnego zaangażowania, a jednocześnie wiedzy i umiejętności. Jesteśmy osobami, które posiadają duże doświadczenie w malarstwie nie tylko ulicznym. Zawsze tworząc staramy się, by powstało ambitne dzieło, które sprosta oczekiwaniom naszych klientów.

Murale w kampaniach reklamowych – czy to się opłaca?

Jak pokazuje zainteresowanie konsumentów, murale w kampaniach reklamowych to strzał w dziesiątkę. To efekt dużej siły nośnej, jaką posiada tego rodzaju sztuka. Dziś murale reklamowe to nie tylko sposób na zareklamowanie produktu, usługi, czy rozpropagowanie idei. To także artystyczna wizja, która potrafi wzbudzić potężne emocje. Jako profesjonaliści, używamy rozmaitych środków ekspresji, a także stosujemy różnorodne, często skomplikowane techniki, dzięki czemu efekty naszej pracy są zaskakujące i przykuwające uwagę. Efekty naszej pracy zawsze przynoszą wymierne korzyści. Poza walorem artystycznym, to doskonały sposób na zdobycie klientów, rozpropagowanie marki, czy na zareklamowanie konkretnego produktu. Przykładowo – murale reklamowe Katowice, to jedne z lepiej rozpoznawalnych i doskonale kojarzonych murali, które wykonaliśmy dla wielu instytucji, a także prywatnych firm. Nasze prace zawsze są małymi dziełami sztuki. Składa się na to wiele czynników, począwszy od profesjonalnej ekipy, poprzez stosowanie skomplikowanych technik malarskich, na wykorzystywaniu wysokojakościowych produktów do prac. Dla nas liczy się zawsze zdanie klienta, ale i jednocześnie nasza artystyczna wizja, dzięki czemu murale zachwycają.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h