Graffiti na ścianie w biurze – oryginalna ozdoba dla Twojej firmy

Oryginalne projekty graffiti nie są już uznawane za buntowniczy krzyk młodego pokolenia, to niezwykła postać artystycznego przekazu, który znajduje swoje miejsce na ścianach biur, urzędów i salonów prestiżowych galerii. Graffiti to uznawany na całym świecie trend, który jest porównywany z surrealizmem, może stanowić artystyczną reklamę, która pomoże dotrzeć do klientów w sposób nienachalny, ale przez każdego zauważalny.

Graffiti na ścianie w biurze - Nietak.eu
Graffiti na ścianie biura - Nietak.eu
Graffiti w pomieszczeniach biurowych - Nietak.eu

Graffiti w biurze

Graffiti na ścianie w biurze, jako dzieło dekoracyjne malarstwa ściennego wpłynie na poprawę wizerunku firmy, pozwoli w niebanalny sposób dotrzeć do klientów i zapewnić przyjemną atmosferę w pracy. Jest świetną alternatywą dla standardowego loga firmy, czymś, co uwidocznia charakter firmy, świadczy o dobrym smaku i wyczuciu stylu.

Modernizacja przestrzeni biurowej nie musi być stale powielana i nudna, wybierając murale na zamówienie, można osiągnąć grafiki o niepowtarzalnym klimacie na wielu powierzchniach. Praca twórcza artystów wykonujących graffiti wymaga niezwykłej kreatywności, może nadać wnętrzu unikatowego designu, którego nie da się przenieść w inne miejsce. Zdobienie ścian graffiti można wykonać w nowym budynku lub wykorzystać tę formę podczas remontu, zapewni to płynne przejścia między strefami.

Trudno zapewnić grafikę cyfrową na trudnych powierzchniach jak narożniki ścian czy drzwi, zmiany w oświetleniu, mural w biurze doskonale zwiąże się z podłożem nie powodując różnic w postrzeganiu kolorów. Oryginalne efekty trójwymiarowe są do osiągnięcia, trzeba jednak zaangażować do wykonania murali profesjonalistów na przykład śląską firmę NIETAK.eu. Graffiti 3D zapewnią wizualne wrażenie głębi, bawienie się perspektywą a zastosowane zjawisko celowej anamorfozy stworzy efekt gry świateł. Twórcze grafiki mogą kojarzyć się z sukcesem lub stanowić na przykład zwiastun powodzenia w biznesie.

Graffiti na ścianie z niezwykłą fakturą

Profesjonaliści zajmujący się zawodowo wykonywaniem graffiti, są w stanie przenieść pożądaną grafikę na dowolne podłoże. Dzięki temu można uzyskać doskonały efekt wizualny nie tylko na gładkich powierzchniach, ale również zatuszować wadę ściany osiągając ekscytujący efekt wizualny. Artystyczne malowanie ścian to indywidualnie zaprojektowana grafika, która jest dostosowana do wymagań klienta, czyli planowanie od podstaw.

Wykonywane murale na zamówienie mogą przedstawiać dowolną grafikę lub nawiązywać do rodzaju prowadzonej działalności, dzięki czemu klienci wchodzący do firmy konfrontują się z jej usługami lub produkcją. Graffiti często zawiera logotyp firmy wraz z jej nazwą, które doskonale współgrają stając się osobliwą reklamą, popularyzacją biznesu. Każde pomieszczenie może zostać ozdobione innym malowidłem i stanowić doskonałe przejście z czarno białej przestrzeni do relaksujących barw beżu, zieleni, brązu czy błękitu. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia mural w biurze może oddawać inny nastrój i budzić inne emocje, pobudzać do działania lub wyciszać. Piękne wysokie fale, plaża czy włoskie kwieciste uliczki będą miały inny odbiór niż grafiki słowne w odcieniach szarości, czerni i bieli.

Które graffiti na ścianie w biurze są najbardziej popularne?

Istnieje wiele uniwersalnych motywów, które oddają naturę biznesowej przestrzeni i zawsze doskonale wyglądają na ścianie w biurze. Należą do nich przede wszystkim budowle architektoniczne, znane na całym świcie mosty, wieżowce, zabytki, również te, które znajdują się w pobliżu budynku firmowego. Pięknie wyglądają motywy roślinne, mające dobry wpływ na psychikę ludzką, pomagają w pracy a także dobrze służą w negocjacjach. Mural na zamówienie może podkreślać innowacyjność firmy, abstrakcyjne graffiti zarówno w kolorystyce czarni-białej jak i w postaci wyrazistych barw z motywami ekspresyjnymi będą odpowiednie.

Farby wykorzystywane do malowania graffiti w biurze

Firma wykonująca graffiti w pomieszczeniach biurowych wykorzystuje tylko wysokiej jakości farby, które nie emitują przykrych i drażniących zapachów, są to ekologiczne produkty bezpieczne do stosowania w pomieszczeniach biurowych. Nie ma konieczności wietrzenia pomieszczeń a barwniki wydobywają unikatowe piękno kolorów, stając się prawdziwymi dziełami sztuki malarskiej.

Masz pytanie dotyczące zamówienia?

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h