Malowanie murali na najwyższym poziomie od 1997 roku

Malowanie murali

Dzieła na najwyższym poziomie od 1997 roku

Malowanie murali - Nietak.euFirma Artystyczna NieTak.eu oferuje Państwu usługę artystycznego malowania ścian oraz pozostałych powierzchni płaskich. Działamy na rynku od 1997 roku i jesteśmy najdłużej działającą w Polsce agencją graffiti. Zajmujemy się malowaniem murali na zlecenie firm, osób prywatnych, urzędów miast, a także instytucji kultury i sztuki. Wykonywane przez nas malowidła mogą przyjmować różne motywy – np. reklamowe czy kształtujące określone postawy społeczne. Współpracujemy z europejskiej sławy artystami, dlatego nasze malowidła to prawdziwe dzieła sztuki. Każdą realizację wykonujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz farb o właściwościach szybkoschnących, nietoksycznych i wodoodpornych. Dysponujemy również specjalistycznym wyposażeniem, pozwalającym nam wykonywać prace na dużych wysokościach.

Malowanie murali to nasza pasja, którą od lat zarażamy wszystkich wokół. Pragniemy zmieniać postrzeganie sztuki ulicznej w kategoriach pozbawionych estetyki wybryków wandali. Wykonywane przez nas graffiti wzbudzają zachwyt mieszkańców oraz turystów. Mogą służyć renowacji zdewastowanych budowli i miejskich zabytków architektonicznych. Nadają również magicznego klimatu obiektom kultury i sztuki, takim jak biblioteki, teatry, muzea, centra sztuki czy wystawy. Kojarzą się z nowoczesnością, lecz mogą również przywoływać wspomnienia z przeszłości.

Historyczne i patriotyczne murale dla upamiętnienia bohaterów

Malowanie murali - Juliusz Słowacki Nietak.euArtystyczny mural historyczny pomaga w kształtowaniu postaw patriotycznych oraz pogłębianiu wiedzy mieszkańców na temat kluczowych wydarzeń w historii narodu. Pozwala tekże poznać najważniejszych dowódców w dziejach Polski, żołnierzy wyklętych czy inne postaci, bez których losy naszego państwa potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Motywy patriotyczne inspirują zwłaszcza młodzież, pomagając im w przyswajaniu i pielęgnowaniu narodowych wartości. Graffiti patriotyczne mogą odnosić się również do lokalnej historii i tradycji. Są one doskonałym pomysłem z okazji obchodów świąt narodowych, takich jak zwłaszcza Narodowe Święto Niepodległości.

Nowoczesne murale reklamowe efektywną formą promocji

Warto wyjść poza tradycyjne formy reklamy i zdecydować się dotrzeć do swoich klientów za pomocą artystycznych malowideł. Wykonujemy na zlecenie firm murale na ścianach budynków, betonowych ogrodzeniach, tablicach oraz na innych obiektach o płaskiej powierzchni. Sztuka uliczna przyciąga uwagę w zdecydowanie większym stopniu niż zwykłe bilbordy czy plakaty reklamowe. Jednocześnie nie psuje estetyki miasta, lecz stanowi jego gustowną dekorację i nadaje mu charakter. Można być zatem pewnym, że okaże się skuteczną reklamą, która przyniesie firmie pokaźny zwrot z inwestycji i wpłynie na poprawę jej wizerunku.

Nasze graffiti i murale powstają z zastosowaniem nowatorskich technik artystycznych. Polecamy zwłaszcza malowidła 3D, które sprawiają wizualne wrażenie głębi. Stosujemy również zjawisko celowej anamorfozy oraz tworzymy efekt gry świateł. Poza tym posługujemy się metodą UV, dzięki czemu motyw na muralu może być widoczny nawet po zmroku.