Obrazy malowane na ścianie

Wnętrza naszych domów i firm to ważne miejsca, w których chcemy zapewnić sobie doskonałe warunki. Zależy nam na tym, aby były praktyczne i estetyczne. Odrobina kreatywności sprawi, że nie zabraknie im również indywidualnego wyrazu. Coraz popularniejsze stają się ścienne grafiki w formie murali. Niektóre mogą kojarzyć się tylko z zewnętrzną elewacją na budynkach miejskich, ale coraz częściej ten pomysł jest przenoszony również do wnętrz.

Obrazy malowane na ścianie - Nietak.eu

Obrazy malowane na ścianie - spersonalizowane wnętrze

Powierzchnia niektórych pomieszczeń jest naprawdę spora więc stwarza duże pole do popisu, aby zaaranżować ściany z pomysłem. W przeciwnym wypadku, wnętrze może wyglądać zbyt surowo. Obrazy malowane na ścianie mogą przybierać rozmaite formy i właściwie ogranicza nas tylko wyobraźnia. Według wielu to kulturalne graffiti jest tworzone z artystycznym wyczuciem. Na ogół jest realizowane według indywidualnego projektu klientów, którzy mają już jakiś pomysł na wnętrze.

Obrazy malowane na ścianie są ponadczasowe i przetrwają próbę czasu. Interesująco wyglądają murale trójwymiarowe, które nadają głębi niezależnie od tego czy przedstawiają kawałek historii, ważne postacie czy są utrzymane w duchu bajkowym lub abstrakcyjnym. Wnoszą życie i kolor tam, gdzie wcześniej brakowało wyrazu.  Wybór kolorów i motywu przewodniego to podstawa. W przypadku ścian zewnętrznych, obrazy na ścianie powinny dobrze komponować się z ogólną przestrzenią i trafnie wpisywać w krajobraz.

Obrazy malowane na ścianie i ich popularność

Zadaniem muralu jest estetyczna stylistyka, która wzbudza pozytywne emocje. Obrazy malowane na ścianie elewacyjnej to dzieła tworzone z pasją, które mogą stanowić efektywny element przestrzeni zwracający na siebie uwagę. Zdobywają coraz większą popularność, bo są nietendencyjną formą przekazu. Sztuka od zawsze jest formą komunikacji artysty z odbiorcą. Czasem tylko wzbudza uśmiech, a kiedy indziej inspiruje do rozmyślań, dlatego obrazy malowane na ścianie to estetyka i trwały ślad pozostający w umysłach innych. To design, który nie może być przypadkowy. A może potrzebny jest bardziej marketingowy przekaz? Nic trudnego - logo firmy mural to perswazyjna reklama, która jest jednorazową inwestycją, ale przynoszącą długofalowe efekty. To budowanie pozytywnego wizerunku własnej firmy, który nie jest nachalny, ale budzi miłe skojarzenia.

Gdzie szukać profesjonalisty do wykonania muralu

Obrazy malowane na ścianie mogą być intrygującą formą aranżacji - zwłaszcza jeśli postawimy na wysoką jakość wszystkich materiałów, Identyfikują przestrzeń odmieniając jej dotychczasowy charakter. Jeżeli interesują państwa murale reklamowe Śląsk i okolice to miejsca naszej codziennej pracy, więc realizacja zlecenia nie będzie kłopotliwa. Dojedziemy również do innych miast w Polsce.

Kiedy decydujemy się na obrazy malowane na ścianie, najistotniejsze jest to, aby były one maksymalnie estetyczne. Muszą zostać wykonywane przez profesjonalistę z doświadczeniem. Firma NIETAK ze Śląska to trafny wybór dla klientów prywatnych oraz firm z całego kraju. Niezależnie od tego czy potrzebujesz grafiki do swojego mieszkania, biura czy okazałego muralu na elewację, zapraszamy do współpracy. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby tworzyć nowy wymiar rzeczywistości naszych klientów. Pozostajemy otwarci na nieszablonowe projekty i chętnie realizujemy grafiki o różnych, nawet wymagających motywach.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h