Artystyczne malowanie samochodów  – dobry sposób na reklamę

Współczesny świat przesycony jest rozmaitymi formami reklam, które na stałe zagościły w naszym życiu codziennym. Obok wielkich billboardów, czy neonów, bombardują nas reklamy w radio, telewizji, czy w prasie. Mnóstwo migających obrazów i dźwięków, coraz częściej wprawia ludzi w złość. Wielu ludzi ma już kolokwialnie mówiąc, "serdecznie dość" natarczywości tego rodzaju reklam, które nie tylko działają podprogowo, ale i negatywnie wpływają na nasz komfort, zwłaszcza psychiczny. Właśnie to jest powodem, by odchodzić od natarczywych form reklamy, szukając alternatywnych rozwiązań. Nie ma się co oszukiwać – reklama była, jest i będzie w naszej przestrzeni. Jednak część reklamodawców, jak i konsumentów ucieka od nachalnych form.

Artystyczne malowanie samochodów - Nietak.eu
Artystyczne malowanie aut - Nietak.eu

Reklamodawcy coraz chętniej szukają oraz wybierają typowo artystyczne, a co za tym idzie przyjemne w odbiorze formy reklamy. Wśród nich popularne jest chociażby artystyczne malowanie samochodów, reklamy wielkopowierzchniowe na murach, czy malowanie elewacji sklepu. Brzmi nieco tajemniczo? Nic bardziej mylnego. W tym wpisie postaramy się przybliżyć wam temat, omawiając dokładnie artystyczne malowanie samochodów. Opowiemy o jego zaletach, dzięki którym jest to tak wdzięczna forma reklamy.

Nadchodzi nowe

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, tradycyjna forma reklamy dla wielu osób jest przestarzała, zbyt nachalna i męcząca. W większości przypadków można określić ją również mianem nudna. To wszystko spowodowało, że zmęczeni jednotorową formą przekazu zleceniodawcy, zaczęli poszukiwać ciekawszych i bardziej artystycznych form przekazu. W ten właśnie sposób pojawiło się zainteresowanie reklamą wielkopowierzchniową, która przedstawia zupełnie inne, świeże podejście nie tylko do reklamy, ale i sztuki. Co nowego oferuje reklama wielkopowierzchniowa? Przede wszystkim zaliczyć można ją do współczesnych form sztuki. Tworzący ją ludzie to profesjonaliści, którzy za główny cel kładą sobie przede wszystkim ukazanie waloru artystycznego w przedstawianym obrazie, dzięki czemu tworzone w ten sposób reklamy wielkopowierzchniowe urastają do rangi sztuki. Często sztuki bezkompromisowej. Reklama wielkopowierzchniowa odnajduje coraz to nowsze i bardziej wyszukane formy realizacji. Obok popularnych murali reklamowych, czy informacyjnych na elewacjach budynków, dziś coraz popularniejsze staje się także artystyczne malowanie samochodów. Co ważne, jest ono nie tylko efektowne, ale i skuteczne.

Gdzie można zobaczyć artystyczne malowanie samochodów?

Jak sama nazwa wskazuje, artystyczne malowanie samochodów dotyczy rozmaitego rodzaju pojazdów (nie tylko czterokołowych). Nie każdy jednak posiadacz samochodu musi od razu powierzać malowanie swojego auta profesjonalnej ekipie tworzącej tego typu reklamy. Jeśli jednak prowadzi biznes, powinien pomyśleć o tym w pierwszej kolejności! Przede wszystkim z usług tego typu korzystają przedsiębiorcy, właściciele różnych firm, które chcą w ten sposób rozpromować wśród uczestników ruchu drogowego, czy uczestników jakiejś branżowej imprezy swoją firmę. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem reklama tego typu cieszy się wśród właścicieli food trucków, którzy w ten sposób chcą wyróżnić swoje wozy z jedzeniem. Malowanie food trucków jest dziś postrzegane jako doskonała reklama, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie na nowoczesną formę promocji. Food trucki to oczywiście jedynie jedna z wielu możliwości. Znane są liczne przykłady malowania osobówek, które wspierają rozmaite kampanie, także społeczne, czy reklamują firmę i jej usługi. Możliwości na tego typu reklamę są naprawdę nieograniczone, dlatego nawet jeśli nie macie pomysłu na swoją reklamę, skontaktujcie się z nami. My z pewnością będziemy wiedzieli, w jaki sposób można będzie wam pomóc.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h