Malowanie reklam na elewacji – zleć to profesjonalnym artystom

W wielu miastach w Polsce, istnieją miejsca, które włodarze miasta i sami mieszkańcy chętnie ukryliby przed światem. Brudne, zaniedbane elewacje straszą swoim widokiem nie tylko turystów, ale przede wszystkim mieszkańców, którzy na co dzień oglądać muszą nieestetyczne, odrapane mury. Tymczasem jest na to bardzo proste, a jednocześnie niedrogie rozwiązanie.

Malowanie reklam na elewacji - Nietak.eu

Jest nim malowanie reklam na elewacji. Okazuje się, że z tego typu zabiegów korzysta się coraz częściej, z bardzo dobrymi rezultatami. Wskazuje na to wiele czynników, a rosnąca popularność tego typu usług świadczy dosadnie o rosnącym zapotrzebowaniu. Jest też mnóstwo korzyści, które przemawiają za tym, by wybrać malowanie reklam na elewacji, o czym opowiemy dokładnie w dalszej części artykułu.

Malowanie reklam na elewacji – czy warto?

Malowanie reklam na elewacji jest idealnym sposobem na to, by upiększyć przestrzeń miejską. Mnóstwo osób zmęczona jest już szyldami reklamowymi, które nie tylko nie wyglądają atrakcyjnie, ale wręcz odrzucają przez swoją pstrokatą i nieestetyczną formą. Dlatego też chętnie stawia się na ciągle jeszcze dość nowy sposób i nową formę reklamy, jaką jest malowanie reklam na elewacji. Dzięki temu zyskać można podwójną korzyść. Po pierwsze tego typu malowane reklamy zwracają uwagę potencjalnych odbiorców poprzez nietypową formę, z drugiej zaś reklama wielkoformatowa to doskonały sposób na to, aby z przestrzeni publicznej zniknęła zaniedbana ściana, na miejsce której staje prawdziwe dzieło street artu. Korzyść jest zatem podwójna. Zyskuje zarówno zleceniodawca, który w ten sposób reklamuje swój produkt, czy usługę, z drugiej, wszyscy mieszkańcy miasta, którzy dzięki pięknie wykonanej reklamie na elewacji, cieszą się z nowego wyglądu muru. Wcześniej zaniedbana elewacja, staje się podziwiana i pokazywana jako przykład idealnego odnowienia.

Kto korzysta z tego typu usług?

Malowanie reklam na elewacji jest dobrym pomysłem dla każdego, kto posiada firmę i chciałby rozreklamować ją wśród potencjalnych odbiorców. Nieważne, czy prowadzisz zakład fryzjerski, salon piękności, czy może świadczysz usługi prawne – ten rodzaj reklamy jest dla Ciebie i Twoich klientów. Taka reklama sprawdzi się zawsze znakomicie. Wielkopowierzchniowa reklama świetnie przysłużyć może się biznesowi, dzięki swojej nietypowej formie oraz ciekawemu przedstawieniu usługi. Warto wybrać ją przede wszystkim do reklamowania tych biznesów, w których liczy się kreatywność, choć równie dobrze poradzi sobie z każdym rodzajem działalności, także tej kojarzonej z garniturami i sztywną atmosferą. Najważniejszy jest bowiem przekaz, a ten trafia świetnie do klientów.

Coraz chętniej z malowania reklam na elewacji korzystają również rozmaite urzędy, instytucje państwowe, miejskie, etc., które zaniedbaną wcześniej elewację wykorzystują jako formę reklamy, będącej częścią np. ważnej kampanii społecznej. Dzięki dobrze obmyślonej reklamie zyskują wszyscy, a konkretny problem społeczny zostaje nagłośniony i zyskuje zainteresowanie społeczne. To dobry sposób na to, aby wykorzystać brzydki, odrapany mur i uczynić z niego nośnik ważnych informacji, co przysłuży się wszystkim mieszkańcom danego miasta. Często, w ten sposób powstają również murale okolicznościowe, czy patriotyczne, upamiętniające ważne wydarzenia z życia państwa, miasta, czy danej społeczności. A to doskonale integruje ludzi i przywiązuje ich do danego miejsca.

Komu zlecić malowanie reklam na elewacji?

Malowanie obrazów na ścianach nie może zostać powierzone pierwszej lepszej firmie. Ze względu na trudną formę oraz na artystyczny wymiar, powinno się powierzyć je osobom, które doskonale znają się na swoim fachu. Czyli komu? Zanim podejmie się decyzję, warto sprawdzić opinie na temat zleceniobiorcy, a także obejrzeć jego wcześniejsze prace. Większość firm na swoich stronach internetowych publikuje efekty swojej pracy, co zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji. Dzięki temu klient może nie tylko zapoznać się z dotychczasowymi dokonaniami firmy, ale i przekonać się, czy stylistyka w jakiej powstają prace, będzie tą odpowiadającą w stu procentach.

Malowanie reklam na elewacji to sztuka, którą powinni wykonać artyści zajmujący się street artem. Powierzając tego typu prace firmom takim jak nasza zyskuje się pewność, iż wykonane zostaną one w sposób profesjonalny, a jednocześnie reklama na elewacji zyska wyraz artystyczny.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h