Malowanie obrazów na ścianach – niebanalny sposób wystroju wnętrza

Dla każdego bez wyjątku, wnętrze użytkowe w którym przebywa ma być oazą spokoju, do której chętnie wraca po ciężkim dniu pracy, czy w której spędza wolne chwile lub pracuje. To miejsce wspólnych spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi, czy też biuro w którym pracuje z kolegami, dlatego też tak ważny jest nasz i naszych gości, czy klientów komfort.

Malowanie obrazów na ścianach - Nietak.eu

Większość z nas chce nie tylko czuć się dobrze we własnym domu, czy biurze, ale i przebywać w pięknie i oryginalnie urządzonych wnętrzach. Dlatego coraz częściej poszukiwane są rozwiązania, które są niesztampowe, a jednocześnie poza swoją oryginalnością zachwycają swoim walorem artystycznym. Tego typu rozwiązaniem może okazać się malowanie obrazów na ścianach. Zlecić można je profesjonalnej firmie, która zajmuje się wykonywaniem artystycznych murali, by mieć pewność, iż zostaną one wykonane perfekcyjnie. Usługa taka sprawia, że wnętrze wygląda nie tylko oryginalnie, ale pięknie i wyjątkowo. Dzięki temu wnętrze podziwiane jest nie tylko przez samych właścicieli domu, czy biura, ale i przez przebywających w nim gości. Malowanie obrazów na ścianach sprawia, że powstały w ten sposób element wystroju buduje wyjątkowy klimat wnętrza, a jednocześnie zachęca do przebywania w nim. Dlatego też mając możliwość skorzystania z usługi malowania obrazów na ścianie, warto przemyśleć tę kwestię i wykorzystać potencjał jaki tkwi w tej formie dekorowania wnętrz. W których wnętrzach szczególnie, opowiemy w tym artykule.

Malowanie obrazów na ścianach w hotelach

Jednymi z miejsc, w których z całą pewnością malowanie obrazów na ścianach ma sens, są hotele. Dzięki temu wnętrza nabierają elegancji oraz wyrazu, a otoczenie prezentuje się wyjątkowo. Profesjonalnie wykonana praca tego typu to świetna reklama zarówno dla samego hotelu, jak i dla artystów tworzących obrazy na ścianie. Wybierając konkretny obraz, zyskać można dowolnie pożądany efekt, od świetnego hotelu przyjaznego dzieciom, po ekskluzywne miejsce nastawione na klientów biznesowych, przybywających do hotelu w sprawach biznesowych. Niezależnie od potrzeb, tego typu obrazy podniosą prestiż oraz wyjątkowość miejsca.

Malowanie obrazów na ścianach w domu

Malowanie obrazów na ścianach w domu warto wykorzystać do przyozdobienia dowolnego pomieszczenia. Najczęściej jednak obrazy malowane są w sypialniach, salonach orz dziecięcych pokojach. W zależności od efektu, jaki ma zostać osiągnięty, wybór konkretnego stylu, czy rodzaju obrazu warunkował będzie wspomniany rezultat końcowy. Dobrze jest pamiętać o tym, aby stworzony obraz dobrze wkomponował się w już zastaną przestrzeń, dopełniając ją. Dzięki temu uda się zachować tak pożądaną i konieczną do wywołania odpowiedniego efektu, harmonię.

Ciekawym elementem wystroju, który stworzyć może równie niepowtarzalną atmosferę w domu, może być powierzenie artystom stworzenia muralu okolicznościowego. Murale okolicznościowe to dobry pomysł do domów prywatnych, gdzie przyozdabiają one fragmenty ścian np. w dziecięcym pokoju, czy w domowym biurze. Sposobów na wykorzystanie może być naprawdę całkiem sporo, a ich realizacja zależy od pomysłowości wykonawcy oraz potrzeb właścicieli domu. Z połączenia tych dwóch sił powstać mogą bardzo ciekawe efekty wizualne.

Malowane obrazy na ścianach w firmie oraz restauracji

Kolejne miejsce, w którym malowanie obrazów na ścianach ma rację bytu, są rozmaite firmy oraz restauracje. Podobnie, jak w przypadku hotelu, obrazy te mogą stworzyć ciekawy klimat. Dzięki niemu przybywający do firmy, czy restauracji goście i klienci, czuć będą się wyjątkowo i udzieli im się niesamowita atmosfera. A to z kolei dobrze wróży na przyszłość, stwarzając perspektywy sprzedaży usługi, towaru, czy podpisania z klientem umowy. Tego typu restauracja sprzyja nie tylko jedzeniu smacznych posiłków, ale i zawieraniu umów. To miejsce, które nadaje się zarówno na randkę, jak i na spotkanie biznesowe. Zarówno restauracje, jak i coraz większa liczba firm, coraz chętniej korzystają z usług profesjonalistów, którzy tworzą na zamówienie ciekawe obrazy we wnętrzach, czy murale. Warto połączyć obydwa elementy, zlecając zarówno malowanie obrazów na ścianach we wnętrzach firmy, czy restauracji, jak i malowanie reklam na elewacji zewnętrznej konkretnego budynku. W ten oto sposób powstać może spójna oraz jednocześnie ciekawa reklama, wyróżniająca firmę, czy restaurację, na tle wielu do niej podobnych, a jednak zdecydowanie innych.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h