Malowanie food trucków – świetny sposób na reklamę

W krajobrazie naszych miast od pewnego czasu na stałe zagościły food trucki. Jedne są integralną częścią polskich ulic, inne pojawiają się sezonowo, wraz z rozmaitymi imprezami plenerowymi. Najprościej jest określić food trucki mianem samochodu, w którym sprzedawane jest jedzenie. Ich popularność wiąże się z serwowaniem pysznego, często oryginalnego i rzadko spotykanego pożywienia. Jednak dzięki dużej popularyzacji furgonetek z daniami na wynos, coraz częściej ich właściciele muszą próbować zwrócić na siebie uwagę oraz na swój asortyment czymś więcej, niż za pomocą samego jedzenia. Jak można to zrobić?

Malowanie food trucków - Nietak.eu

Pomocne w tym okazuje się malowanie food trucka. Dzięki temu food truck staje się zauważalny na tle swojej konkurencji, wyróżniając się swoim artystycznym wyglądem. Jednak aby tak się stało, malowanie food trucka musi zostać wykonane profesjonalnie. O tym i innych aspektach malowania food trucków opowiemy szerzej w naszym artykule. Gorąco zapraszamy do lektury.

Food truck w wielkim mieście

Food trucki od dobrych kilku lat stały się nierozerwalną częścią miast. Wielu przedsiębiorców zajmujących się tym biznesem prowadzi objazdową formę sprzedaży, pojawiając się na wielu imprezach miejskich, proponując kupującym posmakowanie znakomitych produktów spożywczych. Obecnie w wielu miastach organizowane są specjalne zloty food trucków, kiedy to spragnieni posmakowania potraw z różnych części świata fani jedzenia, mogą wybierać spośród mnóstwa propozycji. Duża ilość food trucków jakie pojawiają się na tego typu imprezach powoduje, że często potencjalni klienci nie wiedzą, co zjeść. Dlatego będąc właścicielem food trucka warto przyciągnąć uwagę klienta poprzez nietypową reklamę. A jest nią niewątpliwie malowanie food trucka. Kolorowe furgonetki przyciągają uwagę smakoszy jedzenia, którzy chętnie ustawiają się nawet do dość długiej kolejki, by skosztować serwowanego w oryginalnie wyglądającym wozie dania. Jest też i inny aspekt, poza ciekawością klientów i przyciąganiem ich uwagi poprzez malowanie food trucka. Kolorowe furgonetki z jedzeniem świetnie wpisują się w street art, czyli w sztukę uliczną. Ta nowoczesna forma sztuki jest oryginalnym i nieodzownym dziś elementem miast, który w interesujący i intrygujący sposób tworzy miejską kulturę. Warto o tym pamiętać, decydując się na skorzystanie z usługi malowania food trucka.

Gdzie pomalować food truck?

Malowanie food trucka koniecznie powierzyć trzeba specjalistom. Ustrzeże to właściciela furgonetki przed kiepsko wykonanym i nie ma co ukrywać, obciachowym wykonaniem. Zatem, gdzie pomalować food truck? Idealnie, jeśli wybierzecie renomowaną firmę, świadczącą tego typu usługi. My ze swojej strony zachęcamy oczywiście do skorzystania z naszej ekipy i naszych usług. Jako doświadczeni w boju twórcy profesjonalnego graffiti, doskonale wiemy, co podoba się ludziom, a jednocześnie nie zapominamy o walorze artystycznym. Artystyczne malowanie samochodów jest bowiem jednym z najważniejszych elementów, na które kładziemy nacisk. Nasze wykonanie to gwarancja profesjonalnego podejścia oraz artystyczny wygląd przykuwający uwagę. Dbamy bowiem o najdrobniejszy element wykonania, przy okazji dając upust swoim artystycznym wizjom. Dla nas malowanie food trucka, malowanie elewacji sklepów, czy murali stricte reklamowych to zawsze super wyzwanie, przy którym dajemy z siebie wszystko, a jednocześnie nieźle się bawimy. I właśnie w tym tkwi sukces naszych działań, by praca którą wykonujemy była nie tylko pracą, ale i pasją. I to w stu procentach działa, dzięki czemu efekty naszych prac są więcej niż zadowalające nas i oczywiście naszych klientów. Także tych, powierzających nam malowanie food trucków.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h