Artystyczne malowanie łodzi – wyróżnij się, wypromuj się nietypowo

Artystyczne malowanie łodzi to dość niecodzienny pomysł, który dopiero wkrada się do polskich portów i marin. Ten sposób wyróżniania się na tle innych zyskuje grono miłośników, dla których artystyczne malowanie łodzi staje się nie tylko sposobem na wyrażenie swojego indywidualizmu, ale również reklamę. Łódź jest obiektem przemieszczającym się, doskonale widocznym zarówno na wodzie jak i z lądu. Warto ją wyróżnić za pomocą unikalnych, ręcznie wykonywanych obrazów, tworzonych z dbałością o każdy szczegół oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Graffiti na łodzi - Nietak.eu
Artystyczne malowanie łodzi
Graffiti na łodziach - Nietak.eu

Artystyczne malowanie łodzi, wykonywane precyzyjnie przez doświadczonych twórców wyróżnia się trwałym, odpornym na wpływ wilgoci oraz niszczące warunki pogodowe efektem, utrwalanym za pomocą specjalistycznych środków. Malowanie łodzi dostępne jest dla osób prywatnych, chcących wyróżnić swój jacht w marinie oraz dla właścicieli firm oraz przystani, potrzebujących unikalnego znakowania oraz reklamy, profesjonalnie prezentującej się i zachwycającej trwałością.

Graffiti na łodzi - unikalny efekt

Twój jacht, łódź motorowa lub żaglówka wymaga regularnej konserwacji. Wiesz, że niezbędne jest utrzymywanie w idealnym stanie technicznych elementów jednostki jednak wygląd zewnętrznych elementów również powinien być nienaganny. Nie jest to niezbędny wyznacznik stanu Twojej łodzi, jednak jej atrakcyjny, nowoczesny wygląd doskonale wpływa na Twój wizerunek i wyróżnienie się w tłumie wielu jednostek. Graffiti na łodzi doskonale prezentuje się w zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce. Od Ciebie zależy jaka tematyka i styl znajdą zastosowanie dla ostatecznego efektu. Graffiti na łodzi doskonale sprawdza się zarówno na małych jednostkach jak i dużych jachtach. Można zagospodarować większość powierzchni łodzi lub jej część.

Nowoczesne graffiti na łodziach dla firm i osób prywatnych

Efektowne graffiti na łodziach tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wielkoformatowe, dokładne wykonywanie graffiti na łodziach pozwala na uzyskanie perfekcyjnego rezultatu dzięki wyjątkowej dbałości o detale oraz umiejętności rozplanowania układu poszczególnych elementów. Odwzorowanie koncepcji klienta jest więc możliwe stuprocentowo. W przypadku, gdy nie masz pomysłu na graffiti, które mogłoby ozdobić Twoją łódź specjaliści z NIETAK doradzą na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź, firma specjalizuje się w artystycznym malowaniu pojazdów, łodzi i wnętrz oraz w tworzeniu murali na elewacjach budynków, działa na terenie całej Polski i ma na swoim koncie wiele perfekcyjnych realizacji.

Łukasz

General Manager

Oferty, projekty, wycena:

+48 508 083 010

info@nietak.eu

SZYBKA WYCENA W 3 PROSTYCH KROKACH:

Proszę w wiadomości e-mail uwzględnić następujące punkty:

– zdjęcie ściany, elewacji czy pojazdu

– szacunkowe wymiary powierzchni (wysokość / szerokość)

– krótki opis Państwa wizji na daną powierzchnię lub przykładowe obrazy

Odpowiedź dostaniecie Państwo w ciągu 24h