Artystyczne malowanie ścian i wnętrz

Artystyczne malowanie ścian

malujemy ściany wewnętrzne i elewacje budynków

Artystyczne malowanie ścianMalowidła ścienne wykonywane przez naszą agencję artystyczną pozwalają ożywić i nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni. Tworzymy efektowne murale graffiti, wyznaczając od ponad 20 lat trendy w sztuce ulicznej (street art). Artystyczne malowanie ścian wykonujemy z zegarmistrzowską precyzją, zmierzając do wiernego oddania głębi barw i geometrii wzorów. Stosujemy sprawdzone zabiegi malarskie, między innymi wykorzystując efekt świateł oraz cieni. Nasze malowidła ścienne wchodzą w interakcję z otoczeniem, zapewniając efekt jego ożywienia. Tworzą doskonałą wizytówkę każdego miejsca i sprawiają, że można przyjemnie w nim przebywać, doświadczając niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Powierzając w nasze ręce usługę artystycznego malowania ścian zyskują Państwo niezaprzeczalne korzyści marketingowe. Efektowne murale na elewacji budynku stanowią skuteczny nośnik reklamowy, pozwalający kształtować pozytywny wizerunek marki w świadomości klientów. Nanosimy obraz graffiti między innymi na powierzchnię ścian galerii handlowych, bibliotek, muzeów, restauracji, salonów fryzjerskich, pubów czy placówek edukacyjnych. Artystyczne malowanie ścian to usługa, którą świadczymy już od 1997 roku, dlatego to inni uczą się od nas.

Artystyczne malowanie wnętrz

obrazy w firmach i domach prywatnych

Artystyczne malowanie wnętrzMurale graffiti wykonujemy nie tylko na ścianach zewnętrznych, lecz także wewnątrz każdego budynku. Jesteśmy w stanie ożywić dowolne wnętrze, dostosowując styl malowidła do jego aranżacji. Domy prywatne, placówki medyczne, lokale gastronomiczne, instytucje kultury, szkoły i przedszkola – to tylko kilka przykładów zastosowania naszych malowideł ściennych. Polecamy także artystyczne malowanie wnętrz w pokoju dziecięcym. Tworzymy zwłaszcza malowidła uwzględniające motywy z popularnych kreskówek. Spełniamy tym samym marzenia dzieci oraz pobudzamy ich wyobraźnię i kreatywność. Co istotne, nasze artystyczne graffiti powstają z zastosowaniem nietoksycznych farb i lakierów, które nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia oraz środowiska. Są poza tym bezzapachowe i nie wywołują reakcji alergicznych.

Artystyczne malowanie wnętrz w naszym wykonaniu gwarantuje efekt optycznego powiększenia przestrzeni. Sprawdza się więc idealnie głównie w małych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, przedpokój czy łazienka, a także w niewielkich lokalach usługowych. Możemy również zastosować metodę artystycznego malowania wnętrz metodą UV, co pozwala wyraźnie rozjaśnić pomieszczenie w warunkach niewystarczającego oświetlenia.

Malowanie 3D - efekt trójwymiarowej iluzji

Malowanie 3DNasza oferta obejmuje także tworzenie graffiti z zastosowaniem techniki malowania 3D. Potrafimy jak nikt inny precyzyjnie odwzorować rzeczywistość poprzez stworzenie iluzji trójwymiaru. Malarstwo iluzoryczne wykonują u nas europejskiej klasy artyści, którzy są w stanie zaaranżować wnętrze, elewację oraz inne powierzchnie nawet w najbardziej nietypowy sposób. Wykorzystujemy w tym celu zjawisko anamorfozy, stosując celową deformację proporcji malowidła. Malowanie 3D w naszym wykonaniu daje gwarancję efektownego oddania głębi sztuki artystycznej, a także stwarza możliwość jej wchodzenia w interakcje z najbliższą przestrzenią.

Trójwymiarowe malowidła tworzymy w nowoczesnym stylu street art. Pozwalają one skutecznie wyróżnić własną markę na tle konkurencji, która stosuje jedynie tradycyjne metody promocji. Klient z całą pewnością zwróci uwagę na efektowne murale, które zostały wykonane w procesie malowania 3D. Tym samym zyskują Państwo szansę zwiększenia rozpoznawalności marki oraz zbudowania jej pozytywnego wizerunku, a w konsekwencji poprawy wyników sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy!