Ciekawe warsztaty dla dzieci

Ciekawe warsztaty dla dzieci

sztuka uliczna dla najmłodszych

Ciekawe warsztaty dla dzieciPoszukują Państwo skutecznego sposobu na kształtowanie kreatywności i wyobraźni dziecka? A może chcecie odkryć u niego artystyczne zdolności? Doskonałą ku temu okazją jest skorzystanie z naszej oferty zajęć warsztatowych graffiti. Uczymy pasjonującej sztuki street art., pozwalając dzieciom samodzielnie tworzyć artystyczne malowidła ścienne. Organizujemy naprawdę ciekawe warsztaty dla dzieci, które zapadają w pamięci najmłodszych na lata. Milusińscy pod naszym okiem mogą miło spędzić czas i rozbudzić w sobie pasję do sztuki ulicznej.

Zapewniamy każdemu uczestnikowi naszych zajęć wszelkie niezbędne farby oraz profesjonalne narzędzia do malowania. Każde dziecko będzie mogło spróbować malowania różnymi technikami, np. markerami, sprayem oraz aerografem. Nasze farby są całkowicie nietoksyczne i antyalergiczne, dlatego nie stanowią jakiegokolwiek niebezpieczeństwa dla zdrowia najmłodszych. Dotychczas zorganizowaliśmy już setki ciekawych warsztatów dla dzieci w różnych rejonach Polski. Umożliwiamy malowanie zarówno na powierzchni zniszczonych budynków, jak i dostarczanej przez nas, przenośnej ścianie z płyty OSB.

Warsztaty kreatywne z firmą NIETAK

Warsztaty kreatywneKażde organizowane przez nas warsztaty kreatywne poprzedza wyposażenie uczestników w wiedzę teoretyczną. Dziecko ma tym samym możliwość uzyskania cennych informacji na temat technik stosowanych w sztuce ulicznej, historii street artu, a także zapoznania się z fotografiami przykładowych malowideł ściennych. Szkolenie przed rozpoczęciem warsztatów kreatywnych jest prowadzone przez naszych artystów, którzy wykonali dotychczas tysiące efektownych murali. Zachęcamy dzieci do zadawania pytań i cierpliwie udzielamy na nie odpowiedzi.

Następnie przygotowujemy powierzchnię pod graffiti, farby oraz narzędzia i demonstrujemy każdemu dziecku, w jaki sposób należy z nich korzystać. Pozwalamy na samodzielne tworzenie malowideł, czujnie przypatrując się postępom prac. W razie potrzeby udzielamy fachowych wskazówek, tak aby rodzice mogli byś dumni z dzieła stworzonego przez ich dziecko. Warsztaty kreatywne kończą się prezentacją wszystkich wykonanych w ich trakcie prac. Dzięki temu każdy młody człowiek może poczuć, że jego wysiłek został doceniony. Tym samym wzrasta szansa, że w przyszłości będzie chciał nadal rozwijać swoje zdolności.

Warsztaty artystyczne dla dzieci

- dlaczego warto zapisać swoją pociechę?

Warsztaty artystyczne dla dzieciZapisanie dziecka na nasze zajęcia to najlepszy sposób, aby pobudzić jego kreatywność oraz wrażliwość. Warsztaty artystyczne dla dzieci stanowią także skuteczną metodę rozładowania napięcia emocjonalnego oraz po prostu dostarczają świetnej zabawy. W trakcie tego typu aktywności dziecko ma poza tym możliwość nawiązania relacji ze swoimi rówieśnikami, a w konsekwencji kształtowania swoich umiejętności interpersonalnych. Uczy się efektywnej pracy w zespole.

Organizowanie przez nas warsztatów artystycznych dla dzieci pozwala również przełamywać schematy dotyczące graffiti. Dowodzimy, że nie muszą one kojarzyć się wyłącznie z nielegalnymi aktami wandalizmu, które psują estetykę przestrzeni miejskiej. Dziecko oraz jego rodzice mogą przekonać się na własne oczy, jak piękną sztuką może być malarstwo artystyczne. Warto więc zapewnić swojej pociesze kreatywną pasję i zaprosić ją na organizowane przez nas warsztaty nowoczesnej sztuki street art. Nie trzeba martwić się o dostarczenie jakichkolwiek artykułów do malowania – wszystko jest po naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy!