Dodatkowe zajęcia kreatywne dla dzieci

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

- sprawdź naszą nietuzinkową propozycję

Zajęcia dodatkowe dla dzieciKiedy nachodzi czas wakacji, warto w kreatywny sposób zorganizować dziecku czas, aby nie musiało się nudzić. Niech to nie będzie jednak tylko chwila beztroskiej zabawy, lecz także szansa na integralny rozwój dla młodego człowieka. Interesującym pomysłem na zajęcia dodatkowe dla dzieci okażą się zapewne organizowane przez nas warsztaty sztuki ulicznej. Uczymy milusińskich krok po kroku, w jaki sposób wykonać artystyczne malowidło ścienne.

Przebieg kreatywnych zajęć dodatkowych dla dzieci rozpoczynamy od szkolenia teoretycznego. W jego trakcie uczestnik zapoznaje się z historią sztuki street art., poznaje stosowane techniki tworzenia malowideł, a także rodzaje narzędzi oraz farb. Staramy się przeprowadzić szkolenie w sposób jak najbardziej atrakcyjny dla najmłodszych, tak aby zachęcić ich do aktywnego udziału w warsztatach.

Następnie każde dziecko może zadać naszym artystom dowolne pytania i pod ich czujnym okiem rozpocząć malowanie swoich pierwszych w życiu graffiti. Uczestnikowi zajęć na bieżąco są udzielane fachowe wskazówki oraz ma miejsce korygowanie błędów. Dzięki temu uda się uniknąć niewłaściwych nawyków, które mogłyby utrudnić proces późniejszej nauki malarstwa artystycznego.

Zajęcia kreatywne dla dzieci

- nauka malowania przez praktykę

Zajęcia kreatywne dla dzieciTym co dostarcza dzieciom najwięcej frajdy, jest część praktyczna naszych warsztatów. Wyposażamy je w profesjonalne narzędzia malarskie oraz nietoksyczne farby. Nie trzeba więc obawiać się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Zapewniamy możliwość tworzenia graffiti zarówno na realnych ścianach, jak i na powierzchni posiadanych przez nas przenośnych ścian OSB. Organizujemy zajęcia kreatywne dla dzieci w stylu street art w dowolnych rejonach Polski.

W trakcie warsztatów dziecko ma możliwość zweryfikowania w praktyce zdobytej wcześniej wiedzy teoretycznej. Umożliwiamy mu malowanie zarówno za pomocą farb, sprayu, aerografów oraz markerów. Przybliżamy także tajniki malowania artystycznego 3D oraz UV. Pokazujemy w jaki sposób ma miejsce tworzenie efektu trójwymiarowości oraz artystycznej głębi. Udział w naszych zajęciach kreatywnych dla dzieci to najlepszy sposób stymulowania pomysłowości i wyobraźni swojej pociechy. Zarazem dziecko może spędzić przyjemnie czas w gronie rówieśników i nawiązać z nimi przyjacielskie relacje.

Gdzie organizujemy dodatkowe zajęcia dla dzieci? Śląsk najlepszym miejscem dla młodych artystów!

Najwięcej radości dostarczy dziecku możliwość tworzenia malowideł ściennych na industrialnych budynkach, których najwięcej znajduje się przecież na południu Polski. Jesteśmy tego świadomi, dlatego podejmujemy się organizacji w tych rejonach artystycznych zajęć dla dzieci. Śląskie, zniszczone ściany dawnych budowli przemysłowych to najlepsza powierzchnia do nauki tworzenia graffiti.

Zajęcia dla dzieci ŚląskWarto zapewnić swojej pociesze niezapomniane wspomnienia z wakacji i zapisać ją na nasze zajęcia dla dzieci Śląsk to region w którym przeprowadziliśmy już dziesiątki warsztatów, które za każdym razem zapewniały uśmiech na twarzach wielu milusińskich. Kto wie, może Państwa dziecko w ich trakcie odkryje swoją życiową pasję i postanowi dalej ją rozwijać. Dzięki usłudze naszej profesjonalnej agencji artystycznej wyszkoliliśmy już wielu zdolnych adeptów sztuki ulicznej. Stale pracujemy również nad zmianą postrzegania graffiti jako wyłącznie nielegalnej działalności wandali, którzy niszczą przestrzeń miast.

Zapraszamy na nasze zajęcia kreatywne dla dzieci!