Oryginalna integracja podczas kreatywnych eventów

Oryginalna integracja

Poszukują Państwo sposobów na oryginalną integrację swoich pracowników? Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty warsztatów integracyjnych polegających na tworzeniu malowideł graffiti. Jesteśmy pierwszą profesjonalną agencją artystyczną street art w Polsce, funkcjonującą nieprzerwanie już od 1997 roku. Działamy na terenie całego kraju, dlatego event dla Państwa firmy możemy przeprowadzić w dowolnie wskazanej lokalizacji.

Oryginalna integracjaOrganizowane przez nas imprezy odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych artystów sztuki ulicznej. Wiedzą oni doskonale jak sprawić, aby załoga pracownicza świetnie się bawiła oraz mogła odpocząć od trudów codziennych obowiązków i odreagować stres. W trakcie warsztatów ma miejsce oryginalna integracja personelu. Jest on dzielony na kilka grup, które przygotowują osobne malowidła. Finalnie stworzą one jednak zintegrowaną całość. Zajęcia te rozwijają więc u pracowników kreatywność oraz umiejętność współpracy w grupie. Uczą umiejętności interpersonalnych, przywódczych, a także kształtują wyobraźnie i abstrakcyjne myślenie. Oryginalna integracja z firmą NieTak to gwarancja świetnej zabawy oraz rozwoju kompetencji pracowników.

Imprezy integracyjne z firmą NIETAK

- opis naszych eventów krok po kroku

Imprezy integracyjneImprezy integracyjne dla zatrudnionej załogi przeprowadzamy rozpoczynając od krótkiego szkolenia teoretycznego. W jego trakcie uczestnicy mają możliwość poznania historii ulicznej sztuki artystycznej oraz kluczowych terminów stosowanych przez artystów graffiti. Uświadamiamy także różnice pomiędzy pojęciem strett art., a amatorskim graffiti ulicznym. Dowodzimy, że murale ścienne mogą stanowi atrakcyjną osobę przestrzeni miejskiej, zamiast ją dewastować i oszpecać. Zapoznajemy także pracowników ze sprzętem, narzędziami oraz farbami stosowanymi do tworzenia artystycznych murali. Omawiamy ponadto różne techniki malarstwa artystycznego, takie jak m.in. malowanie 3D czy UV.

Po zakończeniu prezentacji założeń teoretycznych, impreza integracyjna płynnie wkracza w część praktyczną. Członkowie załogi otrzymują wszelkie potrzebne do tworzenia graffiti akcesoria, takie jak pędzle, aerografy, farby, spraye czy markery. Każda z naszych farb jest całkowicie nietoksyczna i niemalże bezzapachowa. Dlatego nie trzeba obawiać się o zdrowie i komfort pracowników, nawet jeżeli przebieg imprezy integracyjnej ma miejsce w zamkniętym pomieszczeniu. Umożliwiamy tworzenie malowideł zarówno na ścianach zniszczonych budynków, jak i na powierzchni dostarczanej przez nas przenośnej ściany OSB.

Kreatywne eventy artystyczne

- szansa na rozwój oraz integrację kadr

Kreatywne eventyZaproszenie swoich pracowników na organizowane przez nas kreatywne eventy artystyczne z całą pewnością przełoży się na wzrost ich satysfakcji z pracy, a w konsekwencji wyższą wydajność oraz lojalność względem firmy. Dzięki temu zdołają Państwo zmniejszyć ryzyko tego, że najbardziej utalentowani i oddani członkowie załogi odejdą do konkurencji. Warsztaty artystyczne doskonale integrują poszczególne zespoły pracownicze, dlatego udział w nich przekłada się na usprawnienie procesów komunikacji w firmie. Pracownicy otwierają się na siebie i uczą wzajemnej współpracy oraz polegania na sobie. Kształtują także własną kreatywność, wyobraźnię, a także zdolność planowania. Umiejętności te są niezbędne ku temu, aby codzienna praca przebiegała wydajnie i efektywnie.

Nie przegapcie więc Państwo szansy na osiągnięcie tak wielu korzyści biznesowych. Udział w eventach artystycznych to świetny sposób na zintegrowanie pracowników, a także odreagowanie po zakończeniu stresującego projektu. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji warsztatowych imprez integracyjnych w postaci kreatywnych eventów firmowych zapewnia 100% powodzenie realizowanego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy!