Wielkoformatowe malowanie budynków

Malowanie wielkoformatowe

Malowanie wielkoformatoweJesteśmy agencją artystyczną specjalizującą się zwłaszcza w malowaniu wielkoformatowym. Wyznaczamy już od 1997 roku trendy w zakresie malowania ścian, współpracując zarówno z przedstawicielami biznesu, jak i instytucji publicznych. Nasze murale już wielokrotnie stały się ozdobą miast, wzbudzając podziw lokalnych mieszkańców oraz turystów. Stanowią także doskonały nośnik reklamy, pozwalając dotrzeć do szerokiego grona klientów.

Wykonujemy malowidła na ścianach oraz innego typu płaskich powierzchniach. Malowanie wielkoformatowe realizujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości pędzli oraz farb – szybkoschnących - nietoksycznych oraz przyjaznych środowisku. Współpracujemy wyłącznie z utalentowanymi artystami, których prace zostały wielokrotnie wyróżnione. To wszystko pozytywnie wyróżnia nas na tle amatorskich grafficiarzy.

Malowanie dużych powierzchni

zaufaj naszemu 20-sto letniemu doświadczeniu

Malowanie dużych powierzchniPodejmując z nami współpracę możesz być pewien, że skutecznie podołamy nawet najbardziej wymagającemu wyzwaniu. Malowanie dużych powierzchni nie stanowi dla nas żadnego problemu, nawet jeśli wymaga podjęcia prac na dużej wysokości. Dysponujemy bowiem specjalistycznym sprzętem oraz wykorzystujemy sprawdzone przez lata techniki malowania wielkopowierzchniowego.

Podejmujemy się realizacji artystycznego malowania elewacji, ścian wewnętrznych, sufitów oraz billboardów reklamowych. W ramach oferty malowania dużych powierzchni tworzymy także prawdziwe dzieła sztuki we wnętrzach prywatnych domów i mieszkań, firm usługowych, a także w przestrzeniach biurowych. Wykonywane przez nas ozdoby ścienne stanowią doskonałą wizytówkę każdego pomieszczenia oraz pozwalają stworzyć w nim niepowtarzalny klimat.

Malowanie budynków

Jakie techniki stosujemy przy malowaniu budynków?

Malowanie budynkówW celu tworzenia malowideł artystycznych wykorzystujemy sprawdzone techniki malarskie, które dopracowaliśmy do perfekcji w trakcie naszej 20 letniej działalności. Oferujemy między innymi usługę malowania budynków oraz ścian wewnętrznych metodą UV. Dzięki temu przekaz na muralu jest widoczny nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Przeprowadzamy także malowanie budynków z zastosowaniem efektu 3D. Wówczas powstałe dzieło widowiskowo wtapia się w z otaczającą przestrzeń. Jest to zasługą powstania złudzenia trójwymiaru, artystycznej deformacji oraz głębi. Ciągle pracujemy także nad opracowaniem nowych technik, które jeszcze lepiej niż dotychczas pozwolą nam oddać piękno malarskiego kunsztu. Nic więc dziwnego, że to inne firmy muszą się od nas uczyć. Jesteśmy pionierami ulicznej sztuki street art.

Malowanie murali

- reklamuj się nietuzinkowo!

Malowanie muraliPowierzenie w nasze ręce usługi artystycznego malowania murali zapewnia szereg korzyści marketingowych. Są one bardzo skutecznym nośnikiem reklamy, pozwalając zwiększyć w krótkim czasie świadomość promowanej marki. Odpowiednio zaprojektowane malowidło artystyczne przekłada się w konsekwencji na wzrost zysków ze sprzedaży, a także gwarantuje poprawę wizerunkową.

Jeżeli pragną zatem Państwo pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji. Weźmiemy pod uwagę wszelkie zgłoszone potrzeby i na ich podstawie zaplanujemy kierunek, w jakim przebiegać będzie malowanie murali. Zaprezentujemy ponadto ramowy harmonogram realizacji oraz propozycję wyceny. Już wiele firm współpracującym z nami przekonało się, że inwestycja w reklamę w formie murali przekłada się na mierzalne korzyści biznesowe!

Zapraszamy do współpracy!