Dekoracyjne malowanie biur i mieszkań

Dekoracyjne malowanie ścian

Dekoracyjne malowanie ścianZakres usług naszej agencji artystycznej obejmuje dekoracyjne malowanie ścian. Nanosimy na ściany i inne powierzchnie płaskie już od 20 lat efektowne struktury ozdobne, freski, malowidła, graffiti oraz różnego rodzaju motywy dekoracyjne. Nasz zespół tworzą znani w całym kraju artyści, którzy są w stanie stylowo zaaranżować i ożywić elewacje oraz ściany wewnętrzne budynków mieszkalnych, biur, lokali usługowych oraz instytucji publicznych. W umiejętny sposób łączymy elegancję z abstrakcyjnymi elementami. Dekoracyjne malowanie ścian w naszym wykonaniu pozwala wprowadzić do pomieszczenia pozytywną energię oraz zbudować przyjemny klimat.

Do każdego projektu dekoracyjnego malowania ścian podchodzimy z pasją oraz maksymalną starannością. W połączeniu z naszą kreatywnością zapewnia to spektakularny efekt końcowy.

Dekoracyjne malowanie mieszkań

nieszablonowe rozwiązanie dla Twoich wnętrz

Dekoracyjne malowanie mieszkańTworzymy dekoracje na ścianach mieszkań z użyciem m.in. efektu głębi 3D, migotania, przecieranych krążków, kratkowania oraz nadajemy naszym kreacjom wrażenie anamorfozy. Realizujemy także projekty dekoracyjnego malowania mieszkań techniką UV, dzięki czemu murale oraz inne malowidła ścienne są widoczne nawet nocą! Na Państwa życzenie ozdobimy nie tylko ściany, lecz także takie powierzchnie jak sufity, podłogi czy meble.

Dekoracyjne malowanie mieszkań to usługa artystyczna, na którą warto zdecydować się zwłaszcza chcąc odmienić i ożywić oblicze pokoju dziecka. Tworzymy ozdoby w formie bajkowych motywów z ulubionych kreskówek maluchów. Przygody Kubusia Puchatka, Hello Kitty, My Little Ponny – to tylko kilka przykładowych stylizacji, które możemy wykonać. Naniesiemy ponadto na ściany tego typu ozdoby jak kwiaty, zwierzątka czy rośliny. Udekorujemy je także efektownymi ozdobami w formie graffiti.

Dekoracyjne malowanie biur

- wzmocnij wizerunek swojej firmy!

Dekoracyjne malowanie biurNaszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć nietypowe kreacje artystyczne w swoim biurze. Utworzone przez nas malowidła ścienne pozwalają łatwiej się skupić, zapewniając efekt wyciszenia i przyjemnych wrażeń estetycznych. Dekoracyjne malowanie biur przez naszych artystów to gwarancja wzrostu komfortu oraz wydajności pracy. Ozdoby ścienne czy graffiti wykonane przez nas stanowią także skuteczny nośnik reklamy. Współpraca z nami pozwoli więc Państwu poprawić wizerunek oraz zwiększyć skuteczność sprzedaży.

Rekomendujemy zwłaszcza decyzję o powierzeniu w nasze ręce usługi dekoracyjnego malowania biura metodą 3D. Wówczas uzyskają Państwo nietuzinkową ozdobę, którą wyróżni artystyczny efekt głębi oraz trójwymiarowej iluzji. W tym celu stosujemy celowy zabieg deformacji za sprawą wykorzystania zjawiska anamorfozy.

Nasza pasja to malowanie ścian. Pomysły nigdy nam się nie kończą!

Malowanie ścian pomysłyArtystyczne malowanie ścian to nie tylko nasza praca, lecz przede wszystkim pasja. Posiadana przez nas wyobraźnia nie zna granic, dlatego do tej pory zdołaliśmy zakończyć powodzeniem realizację każdego projektu. Nie poprzestajemy na dotychczasowej wiedzy i umiejętnościach z zakresu malowania ścian. Pomysły na kolejne stylizacje czerpiemy w trakcie licznych szkoleń i warsztatów, w których bierzemy udział. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać jeszcze lepiej nawet najtrudniejszym zadaniom. Wychodzimy z założenia, że kluczowym elementem artystycznej kreacji malarskiej jest personalizacja. Dlatego przed rozpoczęciem prac konsultujemy się z Klientem, chcąc rozpoznać jego potrzeby, oczekiwania oraz preferowany styl. Tym samym możemy być pewni, że będą Państwo zadowoleni z końcowego efektu malowania ścian. Pomysły naszych Klientów są dla nas bardzo cenne i zawsze staramy się brać je pod uwagę.

Zapraszamy do współpracy!